استقلال خوزستان: پیشنهاد به بازیکنی که تحت قرارداد باشگاه است غیرحرفه‌ای بود

استقلال خوزستان: پیشنهاد به بازیکنی که تحت قرارداد باشگاه است غیرحرفه‌ای بود

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه استقلال خوزستان در رابطه با مهاجم خود که چند تیم لیگ برتری خواهان جذب او هستند بیانیه صادر کرد.

به گزارش فوتبالی، باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانه خواستار جذب آقایی پور مهاجم استقلال خوزستان شد ولی علی‌رغم مذاکرات چندین باره طرفین بر سر انتقال این بازیکن، با اعلام باشگاه استقلال این موضوع منتفی شد. اما اکنون باشگاه استقلال خوزستان مدعی شده است که باتوجه به قراردادی که این بازیکن با استقلال خوزستان دارد، ارائه پیشنهادهای مختلف به آقایی پور غیرحرفه‌ای بوده است.

بیانیه باشگاه استقلال خوزستان به شرح زیر است:

"لازم به ذکر است که جواد آقایی‌پور قراردادی دو ساله با این باشگاه دارد و بر این اساس به این تیم کاملا متعهد بوده و ارائه پیشنهادات به وی غیرحرفه‌ای بوده و اجازه پیگیری قانونی به باشگاه را خواهد داد.

بیشتر گلایه ما از ایجنت‌های عزیز است! اینکه فارغ از شرایط حقوقی و حرفه‌ای به اشکال مختلف به دنبال اغوای بازیکن هستند. مسلما پیگیری این موضوع نیز در دستور کار بخش حقوقی باشگاه قرار خواهد گرفت و امیدواریم با ارائه پرونده و مستندات به کمیته اخلاق فدراسیون، بررسی لازم در این خصوص نیز صورت گیرد.

جالب اینجاست که برخی از همین دست ایجنت‌های بزرگوار با سود بردن از اهرم فشار به دیگر بازیکنانی که در تیم دارند، به دنبال برهم زدن تمرکز این بازیکن هستند. طبیعی است که این باشگاه برای حفظ سرمایه‌های خود اقدامات لازم را صورت دهد و چه آقایی‌پور و هر بازیکنی دیگری که تحت قرارداد است، باید تعهدات خود را نسبت به پیراهن تیم و هواداران صورت دهد.

طبیعی است که هر باشگاهی خواهان جذب این بازیکن یا هر بازیکن دیگری است، باید ضمن رعایت اخلاق حرفه‌ای، به صورت مستقیم با باشگاه وارد مذاکره شود."

1999