رضاوند: سر تیم ما کلاه رفت/ با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم

رضاوند: سر تیم ما کلاه رفت/ با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم استقلال گفت: اگر قرار بود تیم فقط جریمه مالی شود من مبلغ قراردادم را کاهش نمی‌دادم.

به گزارش فوتبالی، آرش رضاوند در واکنش به این موضوع که بازیکنان استقلال قراردادشان را کم کردند اما گفته می‌شود یک بازیکن سپاهان (پیام نیازمند) قرارداد 150 میلیاردی بسته است، گفت: تمام این کارها را کردیم که از تیم ما امتیاز کم نشود. اگر قرار بود تیم فقط جریمه مالی شود خود من این کار را نمی‌کردم. تمام این کارها را کردیم که تیم آسیب نبیند. 50 درصد از سال گذشته طلب داشتیم ولی حرف نزدیم. کاری ندارم نوش جان‌شان، فوتبالیست هر چقدر می‌گیرد نوش جانش اما در حق استقلال اجحاف شد. لیست ما و تیم‌های دیگر را نگاه کنید. تیم‌های دیگر چند ملی پوش دارند و ما چند ملی‌پوش داریم!  همه چیز مشخص است؛ اینجا سر تیم ما کلاه رفت.

وی در واکنش به این موضوع که برخی تیم ها نیز مدعی هستند گلاه گشادی بر سرشان رفته است، گفت: همه می‌دانند اینها فرار رو به جلو است. از صبح که بیدار می‌شوند در مورد استقلال حرف می‌زنند تا شب. اول می‌گفتند ما کاری نداریم چون استقلال بازیکنانش را از دست داده بود، الان که دیدند نتیجه گرفتیم شروع کردند تا تیم ما را وارد حاشیه کنند اما بدانند با قدرت به کارمان ادامه می‌دهیم و امیدواریم مشکلات حل شود.

هافبک استقلال درباره وضعیت مالی این تیم گفت: 45 درصد از سال قبل طلب دارم. امسال هم 20 درصد گرفتم و قراردادم را هم کم کردم. توقع داریم باشگاه هم کمک کند. اینطور که پیش می‌رود با پول سال قبل  و امسال به نظرم صددرصد طلب‌مان می‌ماند.

2636