روزی که رونالدو با اشک و گریه جام جهانی را ترک کرد(عکس)

روزی که رونالدو با اشک و گریه جام جهانی را ترک کرد(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی - سال گذشته در چنین روزی بود که تیم ملی پرتغال و تیم ملی مراکش در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی 2022 قطر به مصاف هم رفتند و در نهایت در این بازی تیم ملی مراکش موفق شد با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد و تیم ملی پرتغال را از دور رقابت ها حذف کند.

به گزارش فوتبالی ، فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال برای این بازی به کریستیانو رونالدو به طور فیکس بازی نداده بود. در واقع رونالدو روی نیمکت نشسته بود و وقتی وارد زمین شد که پرتغالی ها از مراکش گل خورده بودند.

تک گل مراکش در این بازی در دقیقه 42 توسط یوسف النصیری به ثمر رسید. رونالدو در دقیقه 51 این بازی به جای روبن نوس وارد میدان شد اما کار از کار گذشته بود چرا که تیم ملی مراکش پس از گلی که زده بود، در یک دفاع چند لایه فرو رفته بود و باز کردن خط دفاعی تیم ملی مراکش کار بسیار دشواری بود. همچنین یاسین بونو دروازه بان تیم ملی مراکش عملکرد بسیار خوبی در این بازی داشت و از رونالدو و یارانش گل نخورد.

پس از این که سوت پایان این بازی به صدا در آمد، رونالدو که بسیار ناراحت بود، با اشک و گریه به سمت رختکن رفت و به این ترتیب یک روز بسیار تلخ برای او رقم خورد.

1470