انصاری: می‌توانست بازی زیباتری باشد/ تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که روز به روز بهتر شویم

انصاری: می‌توانست بازی زیباتری باشد/ تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که روز به روز بهتر شویم

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است نتیجه تساوی در دیدار با استقلال عادلانه بوده است.

به گزارش فوتبالی، ساسان انصاری پس از تساوی بدون گل فولاد مقابل استقلال اظهار داشت: به نظرم استقلال به حق در صدر جدول است. تیم‌های نکونام همیشه باقدرت و تاکتیکی هستند. در طول هفته به خوبی استقلال را آنالیز کرده بودیم و استراتژی خوبی داشتیم. به نظرم تساوی عادلانه بود، چون تیم‌ها موقعیت چندانی ایجاد نکردند. می‌توانست بازی زیباتری باشد، ولی به هر حال نتیجه مساوی شد.

وی در واکنش به یادآوری اینکه ظاهراً حاشیه بر متن در بازی فولاد - استقلال غلبه کرده بود، گفت: در فوتبال ما کدام بازی حاشیه بر متن غلبه ندارد؟ همه بازی‌ها همینطور است. خود به خود وقتی استقلال و پرسپولیس در شهرستان‌ها بازی می‌کنند حاشیه زیاد است. با توجه به اینکه ما هواداران زیادی داریم، طبیعی است وقتی هواداران استقلال هم در ورزشگاه باشند تنش به وجود بیاید، اما به نظرم این تنش زیاد نبود.

کاپیتان فولاد در مورد استقبال هواداران نیز یادآور شد: از هواداران تشکر می‌کنم. جو ورزشگاه خیلی خوب بود. آنها کنارمان بودند و واقعاً دم‌شان گرم. این مردم تمام دلخوشی‌شان این باشگاه است. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که روز به روز بهتر شویم. تیم‌مان روی ریل بهتر شدن است،‌ آنهم در شرایطی که در خوزستان یک باران کوچک می‌آید مردم باید یک هفته در خانه بمانند و عزا بگیرند. از مسئولان می‌خواهیم این مشکل را حل کنند؛ تمام دلخوشی مردم در این شرایط باشگاه فولاد است. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا جبران این سختی‌ها باشد و خوشحال‌شان کنیم.

2636