باشگاه استقلال: برخی به دنبال توجیه رفتار آماتور فیلمبردار هستند/ چرا در نیمکت میزبان از این هنرنمایی‌ها نبود؟

باشگاه استقلال: برخی به دنبال توجیه رفتار آماتور فیلمبردار هستند/ چرا در نیمکت میزبان از این هنرنمایی‌ها نبود؟

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه استقلال با انتشار فیلمی از رفتار تصویربردار پخش زنده دیدار آبی‌پوشان با ذوب‌آهن اصفهان به انتقاد از رفتار این فرد پرداخت.

به گزارش فوتبالی باشگاه استقلال با انتشار فیلمی از دیدار تیم فوتبال استقلال با ذوب‌آهن اصفهان در هفته یازدهم لیگ برتر نوشت: «با وجود مشخص بودن تخلف‌های پی در پی فیلمبردار پخش زنده بازی ذوب‌آهن - استقلال و اینکه کارشناسان امر معتقدند استاندارهای این نوع فیلمبرداری و همچنین حریم سرمربی استقلال رعایت نشده است، ظاهراً هنوز برخی‌ دنبال توجیه این رفتار آماتور و مغرضانه فیلمبردار هستند. این توجیه واقعاً جای تعجب دارد.

باشگاه استقلال صرفاً برای تنویر افکار عمومی و ثبت در تاریخ، ویدیویی را از رفتارهای غیرحرفه‌ای فیلمبردار مذکور و دیگر اتفاقات بازی منتشر می‌کند و قضاوت را برعهده بینندگان می‌گذارد.

با دیدن این ویدیو باید دو سؤال اصلی مطرح شود، اول اینکه چرا برای نیمکت تیم میزبان از این هنرنمایی‌ها نبود و دوربینی ثابت آنهم نزدیک به زمین گذاشته شده بود، دوربینی که خطرساز هم شد و در یکی از صحنه‌ها ابوالفضل جلالی با آن برخورد کرد و ممکن بود بازیکنان دیگری هم با دوربین روی سه پایه برخورد کنند؟ سؤال دوم اینکه با توجه به محتوای این ویدیو، آیا رفتار غیرحرفه‌ای این فیلمبردار تصادفی بوده است؟ قضاوت با شما!».

7474