هزینه شام خوردن با جان تری مشخص شد!

هزینه شام خوردن با جان تری مشخص شد!

پایگاه خبری فوتبالی - جان تری که بیش از هفتصد بار پیراهن چلسی را به تن کرده و پنج قهرمانی لیگ انگلیس و یک قهرمانی چمپیونزلیگ را داشته، به نظر می رسد که تصمیم گرفته که از مسیری به جز فوتبال درآمدزایی کند.

به گزارش فوتبالی، جان تری که در حال حاضر در آکادمی باشگاه چلسی به عنوان مربی فعالیت می کند، در سن 42 سالگی سعی می کند که از روش متفاوتی درآمدزایی کند. جان تری تصمیم گرفته است که این فرصت را در اختیار هوادارانش قرار بدهد که به او نزدیک شوند اما قرار نیست که چنین کاری به شکلی ارزان رقم بخورد.

جان تری قرار است که با همکاری یک شرکت تبلیغاتی به چهار منطقه مختلف در انگلیس سفر کند و به باسینگ استوک، بیرمنگام، بورنموث و لندن برود و هواداران نیز می توانند با خرید بلیت، به او نزدیک شوند. در حقیقت این تجربه که "بعد از ظهر با جان تری" نام دارد، بین 25 تا پنج هزار پوند برای هواداران هزینه دارد. هزینه صندلی ردیف اول و عکس گرفتن با جان تری در این همایش، 150 پوند تعیین شده است. 

تلگراف گزارش داده است که قیمت بلیت های عادی برای ملاقات با جان تری در بیرمنگام 25 پوند است اما هواداران می توانند با پرداخت 100 پوند، از او امضا بگیرند. قیمت پکیج ویژه نیز 5000 پوند است اما این پکیج شامل چه چیزی است؟ شام خصوصی با جان تری برای ده نفر، یک عکس و یک امضا. در حال حاضر بلیت های ملاقات با تری در بورنموث و لندن به اتمام رسیده اند اما هنوز در دو همایش دیگر، بلیت برای فروش وجود دارد.

4125