رحمتی در واکنش به شایعه حضورش در استقلال: خارج از چارچوب صحبت نمی‌کنم

رحمتی در واکنش به شایعه حضورش در استقلال: خارج از چارچوب صحبت نمی‌کنم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: طبق برنامه‌ریزی هدف ما در لیگ امسال حفظ رتبه فصل گذشته بود که با اقتدار به هدف خود رسیدیم.

به گزارش فوتبالی، مهدی رحمتی پس از تساوی 2 - 2 در آخرین دیدار لیگ بیست و دوم برابر فولاد گفت: به صورت کلی از عملکرد نیمه نخست تیم راضی نبودم. نیمه دوم نیز تا شروع شد، روی دو اتفاق با دو گل عقب افتادیم. بعد از دریافت گل دوم بچه‌ها به خودشان آمدند و دوباره فوتبال مدنظر ما را بازی کردند. شاید دلیل کیفیت نیمه اول به خاطر شرایط آب و هوایی بود که یک مقدار تیم ما را تحت تأثیر قرار داده بود.

وی افزود: در 15 دقیقه‌ای که دو گل زدیم و یکی، دو موقعیت دیگر هم داشتیم فوتبال بازی کردیم و اگر از موقعیت‌های خود استفاده می‌کردیم حتی امکان زدن گل سوم و بردن بازی را داشتیم. این در لحظاتی بود که فولاد برای زدن گل سوم و 3 امتیاز بازی جلو آمده بود و ما می‌توانستیم از موقعیت گل خود استفاده کنیم.

سرمربی آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: دو سال است که در لیگ برتر هشتم می‌شویم. تفاضل گل ما از فولاد بهتر است و باید هفتم شویم، اما به خاطر قوانین جدید و بازی رودررو، سال گذشته و امسال هشتم شدیم. از بچه‌های تیم تشکر می‌کنم که واقعاً امسال با تمام کمبودها همه انرژی و توان خود را گذاشتند. از مجموعه همکاران فنی، کادرپزشکی و تدارکات که یک سال من را تحمل کردند نیز تشکر می‌کنم. امیدوارم با برنامه‌ریزی باشگاه برای سال بعد بتوانیم یک تیم خوب داشته باشیم و به موقع مثل امسال تمرینات خود را شروع و نتایج خوبی بگیریم.

رحمتی تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی که در ابتدای امسال داشتیم، حفظ رتبه سال هدف ما بود که با اقتدار به آن جامه عمل پوشاندیم. برای سال بعد هم اهداف ما مشخص است و اگر باشگاه در فصل نقل و انتقالات همکاری و بتوانیم قرارداد بازیکنان خود را تمدید و یار زیادی را از دست ندهیم، با 7 سهمیه نقل و انتقالاتی نقاط ضعف خود را پوشش می‌دهیم و یک تیم قدرتمند و خوب را روانه مسابقات کنیم. 

وی در خصوص شایعه حضورش در استقلال گفت: اگر درباره مسابقه سؤالی باشد در خدمت شما هستم و اجازه بدهید خارج از چارچوب صحبت نکنم.

2636