چهار امتیاز غیرفوتبالی برای استقلال در دربی صدم! (عکس)

چهار امتیاز غیرفوتبالی برای استقلال در دربی صدم! (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- درگیری تن به تن وینگرهای سرخابی در مصاف عصر یکشنبه به یک اتفاق نادر منجر شد.

به گزارش فوتبالی، مصاف دو تیم پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر با برتری یک بر صفر قرمزپوشان همراه شد. دیداری که علاوه بر حواشی جنجالی و مباحث فنی و تغییر در فعل و انفعالات کورس قهرمانی، یک سوژه بسیار جالب و شاید بتوان گفت نادر به خود دید.

در اواسط نیمه دوم که بازی با یک گل به سود پرسپولیس در جریان بود، بین سعید صادقی و رضا میرزایی جدال فیزیکی عجیبی در کنار زمین رخ داد و تلاش آنها بر سر تصاحب توپ به اجرای فنون کشتی ختم شد.

بر اساس تصاویری که ابوالفضل امان الله عکاس ورزشی از این صحنه گرفته و با لحاظ قوانین کشتی، به راحتی می‌توان دریافت که رضا میرزایی اگر روی تشک کشتی بود، با اجرای این فن «فیتو» به راحتی سه امتیاز از داور می گرفت که البته به دلیل اجرای زیبای فن هم یک امتیاز به آن اضافه می‌شد. ضمن اینکه اگر شانه‌های صادقی با زمین برخورد کرده باشد عملا او ضربه فنی شده و وینگر راست آبی‌ها پیروز قاطع این نبرد لقب می‌گرفت.

در اکثر دربی‌هایی که تا به امروز برگزار شده، لحظات عجیب و کمتر دیده شده زیادی رقم خورده اما به نظر می‌رسد آنچه بین رضا میرزایی و سعید صادقی رخ داد جذابیتی به مراتب بیشتر از موارد قبلی داشت و حتی می‌تواند به نوعی فیلم آموزشی برای مربیان کشتی فرنگی و کشتی آزاد تبدیل شود.

6442