قاسمی نژاد: کار سختی داریم و باید بیشتر کار کنیم

قاسمی نژاد: کار سختی داریم و باید بیشتر کار کنیم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک مس کرمان از داور دیدار تیمش برابر پیکان انتقاد کرد.

به گزارش فوتبالی، محمد قاسمی‌نژاد پس از پایان دیدار تیم‌های پیکان و مس کرمان که به شکست یک بر صفر نارنجی‌پوشان انجامید، اظهار داشت: بازی بیشتر در میانه زمین دنبال می‌شد، اما در نیمه دوم خیلی بهتر بازی کردیم. روی یک غافلگیری گل خوردیم و به نظرم داور در اعلام پنالتی خیلی عجله کرد. من نزدیک صحنه بودم و داور در آن صحنه دید نداشت. نمی‌دانم داور، صحنه را چگونه دید. VAR نیاز فوتبال ایران است تا حق تیم‌هایی مانند ما ضایع نشود.

وی در مورد اینکه موقعیت خطرناکی را از دست داد، تصریح کرد: من تصمیم گرفتم توپ را آن سمت بزنم که رشید مظاهری، توپ را روی خط دروازه گرفت. کار سختی داریم و باید بیشتر کار کنیم. باید به گونه‌ای تمرکز بگذاریم که نتیجه مورد نظرمان را بگیریم؛ فرقی نمی‌کند با استقلال بازی کنیم یا پیکان. در این مسابقه بدشانس بودیم و شایسته شکست نبودیم.

هافبک مس کرمان درباره دیدار روز پنجشنبه شاگردان حسین‌خانی با استقلال بیان کرد: استقلال تیمی بزرگ است و مهره‌های خوبی در اختیار دارد. باید تمرکز بالایی داشته باشیم و جای اشتباه نداریم. کادر فنی همیشه تأکید می‌کند که کار دشواری پیش رو داریم و برای انجام دادن کاری بزرگ، باید بیشتر تمرکز کرده و تلاش کنیم.

قاسمی‌نژاد درباره قضاوت علی‌اصغر مومنی برابر پیکان گفت: داور خیلی تند با ما صحبت می‌کرد که دلیل آن را نمی‌دانم. بازی در تهران برگزار می‌شد و طبیعی بود صحنه‌های 50-50 را به سود پیکان سوت بزند. امیدوارم داوران در زمین خودمان با ما مهربان‌تر باشند.