نگرانی جدید استقلال؛ قایدی در راه محبی

نگرانی جدید استقلال؛ قایدی در راه محبی

پایگاه خبری فوتبالی- آیا سرنوشت محمد محبی برای همشهری او تکرار خواهد شد؟

به گزارش فوتبالی، به نظر می رسد که ماجرای عدم پرداخت قسط دوم از مبلغ رضایت‌نامه محمد محبی به باشگاه سانتاکلارا که موجب شد تا این باشگاه پرتغالی حتی مانع حضور این بازیکن بوشهری در تمرینات استقلالی‌ها شود، قرار است برای مهدی قایدی هم اتفاق بیفتد.

در زمان مدیریت آجورلو بود که مهدی قایدی به استقلال برگشت و در آن برهه زمانی، قسط نخست از مبلغ رضایتنامه مهدی قایدی به باشگاه شباب الاهلی پرداخت شد و استقلال باید در کمتر از 7 روز دیگر قسط دوم را به حساب این باشگاه اماراتی پرداخت کند.

شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از این است که باشگاه استقلال تا روز جمعه هفته جاری فرصت دارد مبلغ 200 هزار دلار را به حساب باشگاه شباب الاهلی واریز کند و اگر این اتفاق رخ ندهد ممکن است باشگاه اماراتی مانع ادامه تمرین بازیکنش با استقلال شود.

باید منتظر ماند و دید که علی فتح‌الله‌زاده که این‌روزها با مشکلات مالی متعددی روبروست، می‌تواند این پول را جور کند یا نه. مدیرعامل باشگاه استقلال دیروز اعلام کرد که باید تا دو هفته آینده، دویست میلیارد تومان فراهم کند و معلوم نیست او بدهی به شباب الاهلی را جزو این 200 میلیارد تومان حساب کرده یا نه.

البته باشگاه استقلال، لحظاتی پیش اعلام کرد که محبی با همه این اوصاف، مشکلی برای همراهی استقلال ندارد.

7655