گل‌گهر سرمربی و سرپرست ندارد که الهویی کاسه داغ‌تر از آش می‌شود؟

گل‌گهر سرمربی و سرپرست ندارد که الهویی کاسه داغ‌تر از آش می‌شود؟

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت، مربی گل‌گهر سیرجان در بازی با استقلال کاسه داغ‌تر از آش شده و حواشی زیادی را به وجود آورده است. 

به گزارش فوتبالی، محمد نوری در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برتری 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته هفتم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی‌های استقلال و گل‌گهر همیشه جذاب، پرتنش و جالب بوده است و این بار هم سه امتیاز بازی برای هر دو تیم اهمیت زیاد داشت. استقلال توانست با مدیریت بازی به آن چیزی که می‌خواهد، برسد. بازیکنان استقلال در 15 دقیقه پایانی نیمه دوم عالی کار کردند و محمد محبی ثابت کرد که به ناحق از تیم ملی خط خورده است. این بازی خوب پیش می‌رفت، تا اینکه متأسفانه در اواخر آن حاشیه‌های زیادی به وجود آمد.

وی در ادامه افزود: مقصر اصلی کمیته داوران است که از داوری بی‌تجربه برای بازی حساس گل‌گهر - استقلال استفاده کرد. همه می‌دانستند این بازی پرتنش خواهد بود و باید یک داور باتجربه انتخاب می‌کردند. اگر اشتباه نکنم علیرضا فغانی ایران است و او می‌توانست بازی را کنترل کند. با انتخاب داور بی‌تجربه، تنش‌های زیادی به نیمکت‌ها وارد شد تا حواشی زیادی ایجاد شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال در واکنش به ادعای مربیان گل‌گهر مثل سعید الهویی و مجتبی سرآسیایی مبنی بر ناسزاگویی ریکاردو ساپینتو، گفت: اینها دنبال معروف شدن هستند. مقصر سرپرست تیم گل‌گهر است که اجازه داد مربی گل‌گهر (الهویی) اعتراض کند یا به سمت نیمکت استقلال برود. امیر قلعه‌نویی ساکت روی نیمکت نشسته بود و چون می‌دانست پنالتی درست است، اعتراضی نکرد. من مانده‌ام این آقا چرا باید کاسه داغ‌تر از آش شود! مگر این تیم سرمربی و سرپرست ندارد که او خودش را جلو می‌اندازد؟! این آقا باعث تمام حواشی شد، چون قصد داشت خودش را سر زبان‌ها بیندازد.

نوری همچنین خاطر نشان کرد: ساپینتو مربی است که کنار زمین تحرک زیادی دارد و پس از اینکه متوجه شد اخراج شده است، عصبی شد و نتوانست خودش را کنترل کند. داور می‌توانست با دادن کارت زرد همه چیز را مدیریت کند. داور تجربه این کار را نداشت و بازی را خراب کرد.

وی درباره تقابل استقلال با فولاد خوزستان در هفته هشتم لیگ برتر یادآور شد: بازی‌های این دو تیم همیشه خوب بوده است. فولاد در چند هفته اخیر نتیجه نگرفته است و برای گرفتن سه امتیاز وارد زمین می‌شود. استقلال برخلاف فولاد در دو بازی اخیر امتیازهای خوبی کسب کرده است. آبی‌پوشان لیاقت تکرار قهرمانی را دارند، چون نفرات خوبی روی نیمکت دارند و دست ساپینتو برای انتخاب بازیکن باز است. بازیکنان استقلال نباید به نتایج اخیر فولاد نگاه کنند و با صد درصد توان‌شان بازی کنند تا سه امتیازی دیگر کسب کنند. با توجه به شکست پرسپولیس برابر تراکتور، استقلال به صدر نزدیک شد و باید هرچه زودتر صدرنشین شود.

«به اعتقاد من از نظر مهره و همچنین نمایشی فوتبالی استقلال بهتر از پرسپولیس بازی می‌کند.»، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله در مورد غیبت ریکاردو ساپینتو در دیدار مقابل فولاد خوزستان تأکید کرد: نبود ساپینتو در دیدار با فولاد تأثیرگذار خواهد بود، چون بازیکنان کنار زمین از او حرف‌شنوی دارند. امیدوارم در نبود این مربی مشکلی پیش نیاید.

5960