هشدار بازرسی به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد چند بازیکن

هشدار بازرسی به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد چند بازیکن

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از هرگونه امضای متمم قرارداد اعضای تیم منع است و نمی تواند در قراردادها تغییری ایجاد کند.

به گزارش فوتبالی به نقل از مهر، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران پس از هفته ششم به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی تعطیلی ۲۰ روزه‌ای را پشت سر می‌گذارد تا باشگاه‌ها به حل و فصل مشکلات داخلی خود و تقویت این تیم بپردازند. 

تعدادی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس که قراردادهای خود را در فصول گذشته تمدید کرده و در لیست یحیی گل محمدی مانده بودند نشست‌هایی را با رضا درویش مدیرعامل باشگاه برگزار کردند تا شاید بتوانند رقم قراردادهای خود را همچون بازیکنان تازه وارد چشمگیر کنند. 

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیز موضوع را با هیأت مدیره در میان گذاشت اما آنها هشدار ورود سازمان بازرسی به پرونده متمم قراردادها را دادند تا درویش نتواند برای افزایش مبلغ قرارداد بازیکنانی همچون مهدی عبدی، امید عالیشاه و … ورود کند.

از این رو درویش هیچ حقی برای افزایش مالی قراردادهای فصل‌های گذشته ندارد و هر کدام از بازیکنان برای فصل جاری پول دریافت کنند ورود سازمان بازرسی را به قراردادها به همراه خواهد داشت.

5960