نظر سرمربی ایتالیا در مورد پیروزی دوباره مقابل انگلیس

نظر سرمربی ایتالیا در مورد پیروزی دوباره مقابل انگلیس

پایگاه خبری فوتبالی- مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، از این که تیمش موفق شده برابر انگلیس به پیروزی برسد بسیار خوشحال است.

به گزارش فوتبالی، ایتالیا شب گذشته در چارچوب مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا در ورزشگاه سن سیرو میزبان انگلیس بود و با نتیجه 0-1 از سد این تیم عبور کرد.
بسیاری از بازیکنان اصلی ایتالیا به دلیل مصدومیت نتوانستند تیم‌شان را در این بازی همراهی کنند اما شرایط در زمین بازی به شکلی پیش رفت که آتزوری موفق شد سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند و در رده دوم گروهش قرار بگیرد.
مانچینی پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:« شکست دادن انگلیس همیشه لذت‌بخش است اما این لذت در این روزها بیشتر می‌شود چون ما اخیرا دوران سختی را سپری کردیم و حالا این پیروزی می‌تواند کمی از فشارها را از روی دوش ما بردارد و این اهمیت بسیاری برای ما دارد.» 


این سرمربی ایتالیایی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران انگلیسی که درباره دو پیروزی مهم برابر انگلیس در این بازی و فینال یورو 2020 از او پرسیده بود اظهار داشت:« بله، مهم است اما شما در جام جهانی هستید و هیچ چیزی از این مهم‌تر نیست. از نظر من، انگلیس یکی از بهترین تیم‌های دنیاست و شانس خوبی برای قهرمانی در جام جهانی دارد. من فکر نمی‌کنم که سقوط از دسته اول لیگ ملت‌ها اهمیت زیادی برای این تیم داشته باشد.»
او درباره عملکرد تیمش در این بازی اضافه کرد:« من انتظار نمایش خوبی را داشتم و می‌دانستم که این بازی دشواری خواهد بود چون بسیاری از بازیکنانی که امشب به زمین رفتند تجربه کافی نداشتند و حتی 30 درصد انگلیس هم بازی ملی انجام نداده بودند اما فکر می‌کنم که ما با شایستگی توانستیم برنده شویم و این را به خوبی در زمین و برابر حریف ثابت کردیم. شانس بخشی از فوتبال است. ما در یورو هم با پنالتی قهرمان شدیم اما شایسته آن بودیم ولی پس از آن نتوانستیم به جام جهانی برویم چون دو پنالتی را از دست دادیم.»