کار سخت سرباز های استقلال برای رسیدن به ترکیب اصلی

کار سخت سرباز های استقلال برای رسیدن به ترکیب اصلی

پایگاه خبری فوتبالی- یزدانی و مرادمند این روزها پس از تمام شدن خدمت‌شان سخت مشغول تمرین هستند.

به گزارش فوتبالی، در اسفند ماه سال گذشته دو مدافع اصلی تیم مجیدی به خدمت سربازی فراخوانده شدند. فرهاد برای جبران جای خالی این دو مدافع سیلوای برزیلی را جذب کرد و  عارف هم بهترین زمان ممکن از بند مصدومیت رها شد.

خط دفاع استقلال پس از آن اتفاق دچار مشکل نشد و با عملکردی مشابه و با ثبت بهترین رکوردها کارش را به پایان رساند. استقلالی‌ها که امید چندانی به معافیت دو سرباز خود نداشتند و دانشگر را هم در راه اصفهان دیده بودند، عجولانه وارد نقل و انتقالات شدند و ضمن تمدید با همه مدافعان خود، سید محمد حسینی را هم جذب کردند.

بازگشت سربازها معادله مدیران را به هم زد و ساپینتو را وادار کرد تا یکی از مدافعان خود را در لیست مازاد قرار دهد. همانطور که پیش بینی می‌شد حسینی در لیست خروج قرار گرفت تا جایی برای بازگشت یزدانی باقی بماند.

نکته قابل توجه اما تغییر سیستم ساپینتو در انزلی بود. اگر قرار باشد در ادامه فصل هم آبی‌ها با سیستم ۴ دفاعه به زمین بروند، باید دو مدافع سرشناس روی نیمکت بنشینند و ساپینتو برای انتخاب دو بازیکن از بین سیلوا، مرادمند، غلامی و یزدانی کار سختی خواهد داشت.

با توجه به ناآماده بودن مرادمند و یزدانی فعلا غلامی و سیلوا اولویت‌های ساپینتو خواهند بود و باید دید چه زمانی نوبت به سیاوش و حسین می‌رسد.

7777