اولین باخت استقلال تحت تاثیر یک صحنه مشکوک(عکس)

اولین باخت استقلال تحت تاثیر یک صحنه مشکوک(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- اولین بازی رسمی استقلال با ریکاردو ساپینتو تحت تاثیر یک صحنه مشکوک داوری قرار گرفت.

به گزارش فوتبالی، اگرچه نمایش سپاهان در نیمه دوم، شایستگی این تیم برای بردن استقلال را اثبات کرد اما اتفاقی که در دقیقه 83 رخ داد باعث شد که ریکاردو ساپینتو، در کنفرانس خبری بعد از بازی یک دلیل برای ثبت این نتیجه داشته باشد. اینکه داور با نگرفتن خطای پنالتی به روی آرمان رمضانی، به تیمش اجازه نداد که به بازی برگردد.

تصاویر رسانه استقلال از مشکوک‌ترین صحنه بازی دیروز این تیم مقابل سپاهان

نکته قابل توجه اینکه کارشناسان داوری درباره آن صحنه مشکوک، با یکدیگر هم‌نظر نبودند و در شرایطی که اکثر کارشناسان داوری، برخورد حسینی با رمضانی را پنالتی دانستند اما چند کارشناس هم از تصمیم بیژن حیدری دفاع کردند.

موضوعی که باعث شد رییس کمیته داوران با استناد به آن از تصمیم حیدری دفاع کند و بگوید:" نه فشاری به بازیکن وارد می‌شود نه شارژی می‌شود. در ادامه بازیکن استقلال بزرگ‌نمایی می‌کند. اگر به پای بازیکن استقلال نگاه کرده باشید، او شیرجه می‌زند! به رسانه‌ها هم توجه کنید نصف کارشناسان گفته‌اند پنالتی بوده و نصف گفته‌اند پنالتی نبوده است. وقتی شرایط این گونه باشد، باید حق را به داور بدهی"

حالا باید منتظر ماند و دید در صورت تکرار چنین صحنه‌هایی در بازیهای استقلال، ساپینتو باز هم با حالت ملتمسانه سراغ داور خواهد رفت یا اینکه از فرط عصبانیت، امکان کنترل رفتارش را نخواهد داشت.

1984