اولین صحبت‌های هافبک ساحل‌عاجی پس از پیوستن به بارسلونا

اولین صحبت‌های هافبک ساحل‌عاجی پس از پیوستن به بارسلونا

پايگاه خبری فوتبالی - آبی و اناری‌ها طی روزهای گذشته از فرانک کسیه به عنوان اولین خرید تابستانی باشگاه کاتالانی رونمایی کردن و حالا این بازیکن پیش از مراسم معارفه امروز خود در تیم جديدش، با خبرنگاران رسانه‌ها گفت‌وگوی کوتاهی انجام داده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه‌های اسپانیایی، فرانک کسیه، هافبک تیم ملی فوتبال ساحل عاج و ستاره سابق خط میانی باشگاه میلان ایتالیا که از فصل آینده به جمع یاران بارسلونای اسپانیا ملحق می‌شود،طی روزهای گذشته به شهر بندری بارسلون سفر کرد و امروز قرار است در مراسم معارفه‌ای که باشگاه کاتالانی برای این بازیکن برنامه‌ریزی کرده، شرکت کند.

فرانک کسیه بعد از ورود به بارسلون مصاحبه‌ای کوتاه انجام داده که در ادامه می‌خوانید:

"پیوستن به بارسلونا یک فرصت عالی برای من است و می‌خواهم با تمام وجود برای این باشگاه کار کنم و برای شروع کار با این تیم هیجان‌زده‌ام."

هافبک ملی‌پوش ساحل عاجی کاتالان‌ها می‌گوید که به درخواست ژاوی هرناندز، سرمربی بلوگرانا به باشگاه بارسلونا آمده است و اضافه کرد: "وقتی ژاوی هرناندز با شما تماس می‌گیرد که بازیکنی شگفت‌انگیز بوده و می‌رود که مربی بزرگی هم بشود، احساس می‌کنید که تمام تلاش‌های شما ارزشمند بوده است. نمی‌توانم برای کار با ژاوی صبر کنم."

هافبک سابق روسونری در واکنش به سوالی در خصوص الگوی ورزشی و فنی خودش نیز چنین پاسخ می‌دهد: "یحیی توره که مثل من اهل کشور ساحل عاج است."

فرانک کسیه در انتهای صحبت‌های خود در این مصاحبه کوتاه درباره بهترین پست بازی برای خودش چنین گفت: "مربی انتخاب می‌کند. من می‌خواهم در زمین از جان مایه بگذارم و برای کسب جام‌ها تلاش کنم. می‌خواهم در این‌جا جام‌های زیادی کسب کنم."

لازم به تاکید دوباره می‌باشد که قرار است مراسم معارفه فرانک کسیه، هافبک ملی‌پوش و ساحل عاجی جدید بارسلونای اسپانیا امروز چهارشنبه برگزار شود.

9404

269 نظر