حضور نمایندگان ایران در سمینار جام جهانی 2022

حضور نمایندگان ایران در سمینار جام جهانی 2022

پایگاه خبری فوتبالی- نخستین روز سمینار جام جهانی 2022 قطر با حضور نمایندگان 32 تیم راه یافته به این مسابقات و مقامات اجرایی فیفا برگزار شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این سمینار که در آن آخرین اطلاعات و امور مربوط به برگزاری دیدارهای جام جهانی مورد بررسی و مرور قرار خواهد گرفت، روز دوشنبه به صورت رسمی در هتل سنت رجیس شهر دوحه آغاز شد.
دو روز ابتدایی سمینار با حضور دکتر پرهان خانلری از فدراسیون فوتبال ایران به امور پزشکی مرتبط با رقابت های جام جهانی اختصاص یافت.
سمینار با پیام جیانی اینفنتینو برای حاضران به صورت رسمی آغاز شد در حالی که پیش از این قرار بود رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به صورت حضوری در این برنامه حاضر شود اما به دلایلی این سفر لغو شد و پیام تصویری وی پخش شد.
در این سمینار، سرپرست، نماینده کادر فنی، مسئول امنیتی، مدیر رسانه ای و نماینده امور بین الملل فدراسیون های حاضر در جام جهانی، حضور یافتند.
در بخش صبح سمینار فیفا، مدیران بخش های مختلف جام جهانی 2022 قطر، توضیحاتی درباره حوزه های مرتبط و اقدامات صورت گرفته به نمایندگان کشورها ارائه دادند. به روزرسانی اطلاعات درباره برگزاری مسابقات، موضوعات مربوط به داوری، حمل و نقل و پشتیبانی تیم ها، تکنولوژی و نرم افزارهای مورد استفاده، امنیت رویداد، بازاریابی، ارتباطات و رسانه و ... موضوعاتی بود که هر یک از مدیران مرتبط بخش های مختلف، آخرین اطلاعات و فعالیت های مربوط به هر بخش را در ارائه دادند.
در بخش بعدی ، ابتدا کارگاه آموزشی درباره مباحث امنیتی برگزار شد تا زیر نظر هلموت اسپان مسئول ویژه این موضوع در فیفا، آخرین نکته ها و استانداردها مورد بررسی قرار گیرد و نمایندگان امنیتی تیم ها در جریان تمامی امور قرار گیرند. میزبان جام جهانی 2022 تلاش ویژه ای دارد تا در این زمینه، مسابقاتی امن و بدون حاشیه را برگزار کند.

در ادامه، کارگاه آموزشی قوانین و مقررات بازاریابی، فرآیندهای ثبت نام و نحوه حضور نمایندگان کشورها در زمان برگزاری بازی ها، با سخنرانی مسئولان فیفا انجام شد.

9719

39 نظر