تعویقی به ضرر مطهری و ساپینتو

تعویقی به ضرر مطهری و ساپینتو

پایگاه خبری فوتبالی- تعویق سوپرجام به ضرر کدامیک از دو تیم استقلال و نساجی خواهد بود؟

به گزارش فوتبالی، سوپرجام در حالی به مانند 2 سال گذشته به تعویق افتاد که در صورت برگزاری آن در زمان مقرر، هر کدام از دو تیم در صورت پیروزی مقابل حریفشان می‌توانستند با روحیه‌ای بسیار خوب آماده لیگ برتر شوند.

این موضوع برای سرمربیان دو تیم هم اهمیت زیادی داشت. حمید مطهری با توجه به استارت زود هنگامش با نساجی می‌توانست پیش از آغاز لیگ برتر دومین جام تاریخ باشگاه نساجی را کسب کند و شروعی فوق‌العاده در مقام سرمربی داشته باشد و خیلی زود خودش را در بین هواداران نساجی محبوب کند.

آنطرف میدان هم ساپینتو که در کنفرانس خبری‌اش قول کسب 4 جام را با استقلال داده بود می‌توانست خیلی زود اولین جامش را کسب کند و محبوبیت ویژه‌ای بین هواداران تیمش کسب کند اما حالا که زمان برگزاری سوپرجام به تعویق افتاده، قطعا تا آن زمان، مربی پرتغالی روزهای تلخ و شیرینی را در استقلال تجربه خواهد کرد.

برخی معتقد هستند شانس مطهری این مقطع با توجه به شناخت خوبی که از استقلال و بازیکنان این تیم دارد بیشتر از سرمربی پرتغالی بود و تعویق زمان بازی سوپرجام بیشتر به ضرر مطهری تمام شد تا ساپینتو.

هنوز هیچکدام از دو باشگاه استقلال و نساجی واکنشی به تاریخ برگزاری سوپرجام در نیم فصل نداشتند و باید منتظر ماند و دید نظر کادر فنی دو تیم در این رابطه چه خواهد بود.

7655

231 نظر