توضیح امباپه در مورد دلیل رد پیشنهاد رئال مادرید

توضیح امباپه در مورد دلیل رد پیشنهاد رئال مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - کیلیان امباپه مهاجم پی اس جی به بهانه تمدید قراردادش در کنفرانس مطبوعاتی در کنار ناصر الخلیفی حضور پیدا کرد.

به گزارش فوتبالی، امباپه در مورد این که چراپیشنهاد رئال مادرید را رد کرده، گفت:" همه می دانند که در تابستان قبلی قصد جدایی از پی اس جی را داشتم و در آن زمان بهترین تصمیم برایم همین بود. سالها می گذرند و نظرات عوض می شوند. حالا شرایط فرق دارد. می خواهم در کشورم نقش داشته باشم و رویایم بازی در کشور خودم است. بحث احساسی بازی در کشورم نقش دارد. داستان من در این جا تمام نشده است. هفته گذشته تصمیم خود را گرفتم و به هم تیمی هایم چیزی نگفتم. همه شگفت زده شدند (می خندد) بعد از آن که تصمیم را گرفتم، با فلورنتینو پرز تماس گرفتم. احترام زیادی برای آنها قائل هستم. همه کار کردند تا انتقال من را آسان کنند و از انها تشکر می کنم. باید شخصا این را به آنها می گفتم. یک سال پیش فکر نمی کردم که این جا باشم و حالا قراردادی جدید امضا کردم. این تصمیمی شخصی است. به آینده نگاه نمی کنم. فعلا فقط روی قرارداد جدیدم تمرکز دارم. نمی دانم که در آینده چه می شود و سه سال دیگر کجا خواهم بود."

وی در پیام دیگری به هواداران رئال گفت:" همیشه رویایم پوشیدن پیراهن رئال مادرید بود. در 14 سالگی مدتی در باشگاه رئال مادرید حضور داشتم. از آنها تشکر می کنم و ناراحتی آنها را درک می کنم. امیدوارم که تصمیم من برای ماندن در کشورم را درک کنند. من فرانسوی هستم و رویایم ادامه بازی در کشورم است."

4125

1520 نظر