شرایط مس و ملوان مثل وضعیت استقلال و پرسپولیس

شرایط مس و ملوان مثل وضعیت استقلال و پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی - وضعیت تعیین قهرمانی لیگ دسته اول فوتبال در این فصل مشابه لیگ برتر است و ممکن است قهرمان این فصل با در نظر گرفتن بازی رودرو تعیین شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، دو تیم 60 امتیازی مس کرمان و ملوان انزلی در رده‌های اول و دوم جدول قرار دارند و اگر تا پایان مسابقات دوتیم پایاپای پیش بروند و هم امتیاز باقی بمانند درست مثل لیگ برتر کار به محاسبه بازی رو در رو و گل زده در خانه حریف می‌کشد. به این ترتیب اگر مس و ملوان در هفته پایانی هم امتیاز باشند این تیم مس کرمان است که قهرمان خواهد شد زیرا در خانه حریف یک گل زده است. مسابقه دو تیم در بازی رفت با نتیجه مساوی یک بر یک و در بازی برگشت در کرمان با تساوی بدون گل به پایان رسیده است.

در لیگ برتر نیز پیش از اینکه قهرمانی استقلال قطعی شود، گفته شد در صورت هم امتیاز بودن دو تیم استقلال و پرسپولیس با توجه به گل زده استقلال در خانه حریف این آبی پوشان تهرانی هستند که قهرمان می‌شود. 

از سویی دیگر با توجه به دو مسابقه ساده ملوان در دو هفته پایانی که مقابل دو تیم سقوط کرده ماشین سازی و شاهین شهرداری بوشهر است برخی کارشناسان قهرمانی ملوان را محتمل‌تر می‌دانند.

1470

116 نظر