طاهری: در مزار حجازی این قهرمانی را به او تقدیم می‌کنم/ اینستاگرام ندارم؛ وگرنه برای ناصر به بهشت زهرا می‌رفتم

طاهری: در مزار حجازی این قهرمانی را به او تقدیم می‌کنم/ اینستاگرام ندارم؛ وگرنه برای ناصر به بهشت زهرا می‌رفتم

پایگاه خبری فوتبالی - بیژن طاهری مدیر تیم استقلال گفت: وقتی مراسم سالگرد ناصر حجازی را ۵ روز جلو انداختند باید اطلاع رسانی بهتری در این زمینه می‌کردند تا همه خبردار شوند.

به گزارش فوتبالی، بیژن طاهری، بازیکن اسبق استقلال و مدیر این تیم در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره ناصر حجازی که مدتها با وی در تیم استقلال همکاری کرده اظهاراتی را مطرح کرد:
در مراسم سالگرد زنده یاد ناصر حجازی حضور نداشتید؟

اتفاقا من می‌خواستم در این رابطه از کسانی که تاریخ این مراسم را تغییر دادند گله کنم. چون ما اصلا متوجه این موضوع نشدیم. ظاهراً خیلی سریع تصمیم‌گیری شده و اطلاع رسانی کافی صورت نگرفته بود.

اما خیلی‌ها در صفحات مجازی و اینستاگرام این موضوع را رسانه‌ای کردند؟

من اینستاگرام ندارم و اهل فضای مجازی هم نیستم. در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته هم کاملاً درگیر تیم استقلال و بازی با آلومینیوم بودیم. روز مسابقه هم اینقدر که سرم شلوغ است کلاً تلفنم را نمی‌توانم نگاه کنم. برای همین شوکه وقتی شنیدم شدم.

اما مراسم روز جمعه بود؟

ما تا بازی با آلومینیوم تمام شود و بچه‌ها از رختکن بیرون بیایند و استادیوم را ترک کنیم به ساعات نخست روز جمعه رسیدیم و استادیوم خارج شدیم. بچه‌ها مشغول مصاحبه با خبرنگاران بودند و کار طول کشید. به همین خاطر وقتی به خانه برگشتم ساعت حدود یک و ۲ بامداد بود. تا بخواهم استراحت کنم و بیدار شوم بعد از ظهر روز جمعه بود که ناگهان فیلمی‌برایم فرستاده شد که ظاهراً مراسمی‌در بهشت زهرا بر مزار ناصرخان بود. خیلی ناراحت شدم. چون دوست داشتم در مراسم شرکت کنم اما واقعاً نمی‌دانستم.

حالا می‌خواهید روز سالگرد فوت ناصر حجازی به بهشت زهرا بروید؟

خیر! نمیتوانم. ما روز دوم خرداد به همراه تیم عازم رفسنجان هستیم و آن روز من خیلی سرم شلوغ است. تا بازی آخرمان مقابل نفت مسجدسلیمان هم کاملا درگیر برنامه‌های بازی هفته پایانی هستم. اما حتماً بعد از بازی آخر مقابل نفت مسجدسلیمان بر مزار ناصر خان می‌روم و قهرمانی تیم استقلال را تقدیم ایشان می‌کنم.

درباره مرحوم حجازی چه صحبتی دارید؟

ناصر خان گردن من به شخصه خیلی حق دارد. آدم بزرگی بود و آدم بزرگی است که هنوز پس از ۱۱ سال اسمش سر زبانهاست. انسان تا وقتی خداوند به او عزت نداده باشد به این مرتبه نمیرسد. آدم‌هایی که عزت دارند از یاد نمی‌روند. ناصر خان در دوران حیاتش کمک زیادی به من کرد. در جوانی نصیحت‌های زیادی به من می‌کرد که خیلی از آنها را سرلوحه زندگی ام قرار دادم و خیلی از آنها در آینده من تاثیر گذار بود.

چه مدت با ناصر حجازی آشنا بودید؟

سی سال افتخار آشنایی با ناصر حجازی و خانواده محترم او را داشتم. نصیحت‌های زیادی به من کرد که البته بعضی‌ها را عمل نکردم و ضربه هم خوردم. امیدوارم روحش شاد باشد و خانواده اش همیشه در صحت و سلامت کامل به سر ببرند.

درباره بازی با مس رفسنجان صحبتی دارید؟

با توجه به حساسیت فعلی بهتر است در رابطه با مسائل فنی و بازی‌های پیش رو سرمربی تیم صحبت کند. امیدوارم همانطور که تا اینجا توانسته ایم اسباب خوشحالی طرفداران استقلال را فراهم کنیم باز هم در همین مسیر حرکت کنیم.

1470

55 نظر