سلمانی: انتظارات بالاتری برای بازی های تدارکاتی تیم امید داشتیم

سلمانی: انتظارات بالاتری برای بازی های تدارکاتی تیم امید داشتیم

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن تیم فوتبال امید کشورمان گفت: انتظار بازی‌های تدارکاتی بهتری داشتیم تا با محک قوی تری بهتری وارد رقابت‌های آسیایی شویم. 

به گزارش فوتبالی، یاسین سلمانی در مورد شرایط تیم امید در آستانه مسابقات دوستانه با تیم عراق و رقابت‌های زیر 23 سال آسیا در ازبکستان گفت: اردو از 28 اردیبهشت شروع شد و برخی تیم‌ها بعد از مسابقه تیم‌شان در لیگ برتر به اردو اضافه شدند و دیروز یک تمرین کردیم و امروز هم به عراق اعزام می‌شویم، امیدوارم دو بازی دوستانه خوب در عراق داشته باشیم.

وی در مورد بازی های تدارکاتی تیم امید، گفت: دو اردو داشتیم. در اردوی قبلی بازی‌های دوستانه با پرسپولیس، گل گهر و نساجی انجام دادیم و اردوهایی خوبی بود. در این اردو هم وقت زیادی برای برگزاری مسابقات دوستانه بیشتر نداشتیم. عراق تیم خوبی است اما انتظار بازی‌های تدارکاتی بهتری داشتیم تا با محک بهتری وارد رقابت‌های آسیایی شویم. عراق هم تیم خوبی است.

سلمانی در مورد اینکه چقدر به قهرمانی در آسیا امیدوار هستید، گفت: تمام هدف مان و انرژی‌مان برای قهرمانی است و جز این به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم و امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که در شان خودمان نتیجه خوبی بگیریم.

7777

71 نظر