طاهری: به هواداران استقلال بدهکار بودیم، قهرمانی گوارای وجودشان/ خلعتبری گفت منظورش با ما نبوده است

طاهری: به هواداران استقلال بدهکار بودیم، قهرمانی گوارای وجودشان/ خلعتبری گفت منظورش با ما نبوده است

پایگاه خبری فوتبالی- سرپرست تیم فوتبال استقلال قهرمانی آبی‌پوشان در بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر را به هواداران این تیم تبریک گفت.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، بیژن طاهری درباره برتری 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال و قهرمانی آبی‌پوشان اظهار داشت: بازی با فولاد خیلی مهم بود. سال و فصل مهمی را پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر زحمات‌مان به بار نشست و استقلال پس از 9 سال قهرمان لیگ شد. این قهرمانی را به هواداران بدهکار بودیم، هوادارانی که در این سال‌ها خون دل خورده بودند.

وی با اشاره به شادی بازیکنان در رختکن و هواپیما تصریح کرد: شادی بازیکنان در رختکن به خاطر پیروزی بر فولاد بود. داخل هواپیما وقتی متوجه شدیم پرسپولیس به سپاهان باخته و قهرمانی استقلال مسجل شده است، خوشحالی‌ها دوچندان شد. زحمات اصلی را مصطفی آجورلو به‌عنوان نفر اول مدیریت باشگاه و فرهاد مجیدی به‌عنوان نفر اول کادر فنی کشیدند. به جفت‌شان خسته نباشید می‌گویم که فشار زیادی را تحمل کردند. یکسری داستان‌ها را از ابتدای فصل برای استقلال به وجود آوردند، ولی از همان ابتدا گفتم و گفتیم ما راه خودمان را می‌رویم و خدا هم کمک‌مان می‌کند. ما خدا را داشتیم و در کنار زحماتی که بازیکنان و عوامل تیم و باشگاه کشیدند، سه هفته مانده به پایان لیگ قهرمان شدیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد درگیری‌اش با محمدرضا خلعتبری بازیکن فولاد و همچنین درگیری بازیکنان پس از پایان بازی با فولاد گفت: خلعتبری چیزی گفت که تصور کردم با نیمکت استقلال بوده، ولی او گفت طرف صحبتش هواداری روی سکو بوده است. نمی‌دانم آن شخص به خلعتبری چه چیزی گفته بود، ولی این بازیکن تأکید کرد منظورش با ما نبوده است. پس از پایان بازی هم بازیکنان فولاد را راهی رختکن کردم تا ماجرا فیصله پیدا کند. متأسفانه خیلی شلوغ شده بود و من فقط بازیکنان را جدا می‌کردم.

طاهری با اشاره به حضور آجورلو در فرودگاه مهرآباد در بین اعضای تیم استقلال یادآور شد: ایشان با شاخه گل آمد و به بازیکنان، مربیان و اعضای تیم تبریک گفت. البته آنقدر فرودگاه شلوغ بود که فرصت زیادی برای حرف زدن پیش نیامد. جای محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی هم انصافاً خالی بود. آنها خیلی زحمت کشیدند و در این قهرمانی سهیم هستند. به نوبه خودم از آنها تشکر می‌کنم. از هواداران عزیز‌مان تشکر می‌کنم که همه جوره خجالت‌زده‌مان کردند و این قهرمانی گوارای وجودشان باشد.

4154

45 نظر