مصطفوی: به نتایج دیگر تیم‌ها توجهی نداریم/ اهواز یکی از استقلالی‌ترین شهرهای ایران است

مصطفوی: به نتایج دیگر تیم‌ها توجهی نداریم/ اهواز یکی از استقلالی‌ترین شهرهای ایران است

پایگاه خبری فوتبالی - مربی تیم استقلال گفت: نه تنها در بازی فردا بلکه در دیگر دیدارهای باقی مانده لیگ بدون توجه به نتایج دیگر تیم‌ها برای پیروزی پا به میدان خواهیم گذاشت و امیدوارم با تلاش بچه‌ها، سه امتیاز بازی با فولادخوزستان را بدست آوریم.  

به گزارش فوتبالی، صالح مصطفوی مربی استقلال در خصوص بازی برابر فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر و شرایط آبی‌پوشان پایتخت، اظهار داشت: بازی فردا مقابل تیم خوب فولاد، بسیار مهم است. با صحبت‌های فرهاد مجیدی، تمرینات و آنالیزی که از حریف داشتیم، انشاالله نه تنها در بازی فردا بلکه در دیگر بازی‌ها بدون توجه به نتایج دیگر تیم‌ها برای پیروزی پا به میدان خواهیم گذاشت و امیدوارم با تلاش بچه‌ها، سه امتیاز بازی را بدست آوریم. 

وی در مورد غایبان تیم استقلال عنوان کرد: رودی ژستد به دلیل محرومیت و روزبه چشمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت. 

مربی استقلال در مورد بدون تماشاگر بودن این دیدار گفت: به‌نظرم یکی از ارکان اصلی حضور تماشاگران است و صحنه‌های فوتبالی با حضور آن‌ها بسیار جذاب‌تر خواهد شد. به طور قطع جای خالی آن‌ها حس می‌شود، به خصوص در شهر اهواز که یکی از استقلالی‌ترین شهرهای ایران است. امیدوارم فارغ از میزبانی و میهمانی، شرایطی ایجاد شود که مسابقات فوتبال را با حضور کامل تماشاگران شاهد باشیم.   

1470

575 نظر