شجاعیان: هوادار لیاقت بالانشینی جدول را دارد/ مدیرعامل و هیئت مدیره نداریم

شجاعیان: هوادار لیاقت بالانشینی جدول را دارد/ مدیرعامل و هیئت مدیره نداریم

 هافبک تیم فوتبال هوادار می‌گوید که این باشگاه مدیرعامل و هیئت مدیره ندارد ولی با این شرایط، لایق حضور در بالای جدول است. 

به گزارش فوتبالی، داریوش شجاعیان، هافبک تیم فوتبال هوادار پس از برتری یک بر صفر این تیم مقابل ذوب‌آهن، گفت: خیلی خوشحالیم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم. یک بازی خوب را انجام دادیم و توانستیم نکات فنی آقای عنایتی و کادر فنی را در زمین پیاده کنیم و برنده بازی باشیم. امیدوارم این روند را ادامه بدهیم و به بالای جدول برسیم.

وی درباره طولانی شدن زمان حضور بازیکنان در رختکن پس از پایان بازی، گفت: آقای عنایتی از بازیکنان تشکر می‌کردند. از طرفی ما یکسری مشکلات درون باشگاهی داریم. مدیرعامل و هیئت مدیره نداریم و فقط مالک باشگاه است که او هم با تمام تلاش خود، به دنبال حل مشکلات است. قبل از بازی، با صحبت بزرگ‌ترهای تیم، سعی کردیم روحیه‌ای بدهیم که برنده این بازی شویم.

هافبک هوادار ادامه داد: امیدوارم این مشکلات حل شود، اما کمتر کسی در فوتبال ایران پیدا می‌شود که بتواند تیم خصوصی را اداره کند. امیدوارم مشکلات حل شود. تیم هوادار لایق است که در بالای جدول باشد.

شجاعیان درباره میزان دریافتی بازیکنان هوادار، گفت: برخی از بازیکنان 50 درصد، عده‌ای 40 درصد و یکسری 38 درصد دریافتی داشتیم. خصوصی اداره کردن باشگاه با این شرایط اقتصادی سخت است و امیدوارم در ادامه فصل مشکلات حل شود. باز هم دم بچه‌های ما گرم که در این شرایط سخت که باشگاه مدیرعامل و هیئت مدیره ندارد، تلاش می‌کند تا تیم سربلند باشد.

9719