اینفانتینو: جام جهانی ۲۰۲۲ می‌تواند بهترین جام جهانی تاریخ باشد/ از سیاستمداران می‌خواهم جنگ را متوقف و صلح کنند

اینفانتینو: جام جهانی ۲۰۲۲ می‌تواند بهترین جام جهانی تاریخ باشد/ از سیاستمداران می‌خواهم جنگ را متوقف و صلح کنند

پایگاه خبری فوتبالی- رئیس فدراسیون جهانی فوتبال اعتقاد دارد، جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می‌تواند خیلی ساده به‌عنوان بهترین جام جهانی تاریخ شناخته شود.

به گزارش فوتبالی، جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در آغاز مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: واقعاً لحظاتی احساساتی است که مقابل شما هستم. همه چیز تبدیل به واقعیت می‌شود و به‌زودی جام جهانی آغاز خواهد شد. برای همه آرزوی موفقیت می‌کنم. همچنین به زبان‌های مختلف خوش‌آمدگویی می‌کنم.
وی ادامه داد: این جام جهانی، می‌تواند خیلی ساده به‌عنوان بهترین جام جهانی تاریخ شناخته شود. حدوداً سه میلیون نفر از جمعیت دنیا در قطر و میلیون‌ها نفر از خانه‌ها می‌توانند این مسابقات را تماشا کنند. همین طور آنهایی که در اطراف خلیج همیشه فارس هستند و می‌توانند کمک کنند.

رئیس فیفا خاطر نشان کرد: هنوز سه تیم باید انتخاب شوند که مسابقات انتخابی آنها در خرداد خواهد بود. ما امروز با مشکلاتی در سراسر جهان روبه‌رو هستیم؛ مشکلاتی که باعث جنگ شده است، ولی باید بگویم که صلح باید در جهان برقرار باشد و همه با هم دوست باشند. میلیون‌ها نفر این مراسم را می‌بینند و من از همه سیاستمداران جهان درخواست می‌کنم که جنگ را متوقف کرده و صلح کنند، به ویژه با وجود جام جهانی که پیام‌آور صلح است. ما می‌توانیم از این قرعه‌کشی و جام جهانی لذت ببریم.

6641

136 نظر