اولویت کاپیتان صنعت نفت، سرخابی‌های پایتخت نیستند

اولویت کاپیتان صنعت نفت، سرخابی‌های پایتخت نیستند

پایگاه خبری فوتبالی- به‌نظر می‌رسد علیرغم مشکلات فراوان صنعت‌نفت و شایعهات جدایی از این تیم، طالب ریکانی ترجیح می‌دهد در آبادان بماند.

به گزارش فوتبالی، طالب ریکانی، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در حاشیه دیدار تدارکاتی این تیم برابر مس رفسنجان اظهار کرد: با تیم خوب مس بازی دوستانه‌ای داشتیم. این تیم، به خاطر دیر شروع کردن کار، نمی‌توانست در آبادان بازی کند و مجبور شدیم به تهران بیاییم. امیدوارم آماده حضور در لیگ شویم.

وی ادامه داد: من که کاری نکردم و این بازیکنان بودند که به من احترام گذاشتند. تیمی که پول نداشته باشد، احترام هم ندارد. همیشه تا هفته پنجم یا ششم مشکلات مالی ما حل می‌شد اما امسال ۱۵ هفته طول کشید و حتی بازیکنان نمی‌توانستند خانه بروند. واقعا سخت است یک فوتبالیست ۶ ماه پول نگیرد. در بدترین شرایط ذوب‌آهن را بردیم و هر کاری می‌کنیم برای هواداران است. این تیم، تمام وجود مردم آبادان است.

ریکانی درباره پیشنهاداتش از تیم‌های دیگر گفت: من دوست دارم در شهر خودم بازی کنم و با تمام وجود می‌جنگم. من حتی به شوخی گفتم با امیدها برای جام حذفی می‌روم زیرا این شهر لایق یک قهرمانی را دارد. من ۲ بار به اجبار از تیمم جدا شدم ولی هر موقع در تیم دیگری بودم، منتظر زنگ نفت آبادان بودم زیرا این تیم خانه من است‌. استوری من فشار به کادر فنی و بازیکنان بود و دلیل دیگری نداشت تا فشارها از روی ان‌ها کم شود.

4154