دو خبر از بارسلونا؛ از تقویت احتمال حضور اوبامیانگ تا ماندن دی‌یونگ

دو خبر از بارسلونا؛ از تقویت احتمال حضور اوبامیانگ تا ماندن دی‌یونگ

پایگاه خبری فوتبالی - به نظر می رسد که مهاجم آرسنال انگلیس هم می خواهد در کاتالونیا باشد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از نشریه‌ی تلگراف انگلیس، باشگاه آرسنال با کاپیتان گابنی سابق خود یعنی اوبامیانگ به مشکل خورده است و این بازیکن اکنون آزاد است که راهی هر تیم دیگری شود. در این میان، گفته می شود که مدیریت باشگاه بارسلونا به شدت خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن گابنی است.

این تیم کاتالانی در فصل تابستان گذشته هم برای خرید پیر امریک اوبامیانگ اقدام کرد که با مخالفت باشگاه آرسنال انگلستان همراه شد. 

اوبامیانگ مذاکراتی با مقامات بارسلونا داشته است و گفته می شود که خواهان حضور در این باشگاه اسپانیایی است.

همچنین در خبر دیگری از باشگاه بارسلونا و بر اساس گزارش هلنا کاندیس از رسانه‌ی کوپه، مدیریت باشگاه بارسلونا تصمیم به حفظ لوک دی یونگ، هافبک هلندی تیم خود تا پایان رقابت های فصل جاری گرفته است.

بلوگرانا به دلیل عملکرد ضعیف این بازیکن هلندی در اوایل فصل، تصمیم به انتقال قرضی او داشت. با این حال لوک دی یونگ سه گل در پنج بازی خود برای کاتالان ها در سال 2022 با پیراهن آبی و اناری بارسلونا به ثمر رسانده و موفق به ایجاد احساسات مثبت به نفع خود در باشگاه شده است.

هر چند گفته می شود که ژاوی هرناندز همچنان به جذب مهاجم دیگری فکر می کند، اما هر چه شود به احتمال بسیار زیاد لوک دی یونگ تا پایان قراردادش در نیوکمپ می ماند.

9404

240 نظر