باشگاه تراکتور مانع جدایی بازیکن مدنظر پرسپولیس شد

باشگاه تراکتور مانع جدایی بازیکن مدنظر پرسپولیس شد

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه تراکتور با وجود شرایط بد مالی پول سه تن از بازیکنان بومی خود را واریز کرد تا مانع از جدایی آنها در نیم فصل شوند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، با توجه به فرا رسیدن نیم فصل مسابقات لیگ برتر و با عنایت به درخواست کتبی سه تن از بازیکنان بومی، آقایان پیمان بابایی، سامان نریمان جهان و اکبر ایمانی برای فسخ قرارداد به‌دلیل عدم دریافت درصد مقرر قرارداد تا نیم‌فصل، علیرغم درک شرایط فعلی باشگاه، پیرو پیگیری مدیریت، مبلغ درصد مقرر به حساب این بازیکنان واریز شد، تا امکان فسخ یکطرفه قرارداد از طرف این بازیکنان سلب شود.

شایان ذکر است بر همین اساس، درصد مقرر قرارداد تمامی بازیکنان طی روزهای آتی پرداخت خواهد شد تا بازیکنان با روحیه مضاعف نیم فصل دوم را آغاز کنند. همچنین با مدیریت مستقیم شخص استاندار محترم جناب آقای عابدین خرم پیگیری‌های عملی جهت انتقال مس سونگون به مس آذربایجان و واگذاری سهام باشگاه به این شرکت و همچنین باز شدن پنجره نقل و انتقالات ادامه داشته تا در اسرع وقت نسبت به تقویت تیم و جذب بازیکنان مدنظر سرمربی اقدام شود.

باشگاه تراکتور در حالی جلوی فسخ یکطرفه قرارداد بابایی را گرفت که مهاجم این تیم قصد داشت با توجه به درخواست یحیی گل محمدی رضایت نامه خود را دریافت کرده و به پرسپولیس بپیوندد.

7474

152 نظر