پیمان بابایی به بازی استقلال می رسد

پیمان بابایی به بازی استقلال می رسد

پایگاه خبری فوتبالی- پیمان بابایی مهاجم تراکتور که نزدیک به 40 روز پیش دچار مصدومیت شده بود، می تواند تیمش را در بازی با استقلال همراهی کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، استقلال و تراکتور روز سه شنبه در دیداری حساس از هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند. تبریزی ها که پس از تغییرات در کادرفنی تیمشان باید یک نبرد بزرگ را مقابل شاگردان مجیدی برگزار کنند، می توانند از مهاجم تیمشان بهره ببرند.

پیمان بابایی مهاجم تراکتور که در نقل و انتقالات زمستانی از ماشین سازی به این تیم پیوسته بود، در دقیقه 20 جدال فولاد و تراکتور بود که دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست به بازی ادامه دهد که رسول خطیبی سرمربی وقت تراکتور مجبور شد خیلی زود به سراغ انجام تعویض‌های خود برود و محمد خرم‌الحسینی را به جای بابایی به میدان فرستاد.

در بررسی های اولیه در اهواز، پارگی همسترینگ و دوری چند ماهه از میادین برای او پیش بینی شد اما با صادر شدن جواب MRI مشخص شد که پیمان بابایی برای رفع مصدومیت خود نیاز به 6 هفته استراحت داشت.

بابایی حالا که دوران نقاهتش را به مدت 40 روز پشت سر گذاشته است، روز گذشته یکبار دیگر آزمایش MRI داد و مشخص شد او از بند آسیب دیدگی رهایی یافته و می تواند با حضور در تمرینات تراکتور، در صورت صلاحدید کادرفنی مقابل استقلال بازی کند.

این بازیکن که با درخشش در ماشین سازی و به ثمر رساندن 6 گل، توجه کادرفنی وقت تراکتور را به خودش جلب کرد، در 13 دیداری که در رقابت های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا برای قرمزپوشان تبریزی به میدان رفته، موفق به گلزنی نشده است.


۴۱۵۴

163 نظر