مدیرعامل استقلال خوزستان: ما و فدراسیون تخلفی مرتکب نشده‌ایم

مدیرعامل استقلال خوزستان: ما و فدراسیون تخلفی مرتکب نشده‌ایم

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان معتقد است که این باشگاه و فدراسیون فوتبال، تخلفی در بسته ماندن پنجره نقل‌وانتقالاتی آبی‌های اهوازی مرتکب نشده‌اند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، کیوان بابادی درباره ناکامی این باشگاه در جذب یک بازیکن ایرانی شاغل در خارج از کشور، به دلیل بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی خارجی اظهار داشت: ما برای جذب یک بازیکن ایرانی که خارج از کشور بازی می‌کند، اقدام کردیم و متوجه شدیم که سامانه TMS اعلام خطا می‌کند. این سامانه به ما اجازه ثبت بازیکن را نمی‌داد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پول هرلیسون کایون بازیکنی که سبب بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال خوزستان شده، پرداخت شده است یا خیر، تصریح کرد: پول بازیکن خارجی پرداخت شده،‌ اما به خاطر تحریم‌ها دیر به حساب او نشسته است. پرداخت این پول توسط فیفا تأیید شده است و مشکل خاصی وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در مورد اینکه فدراسیون فوتبال متعهد به پرداخت مبلغ موردنظر به بازیکن فوق بود و چنین کاری انجام نداد، خاطرنشان کرد: امروز (دوشنبه) نشستی با مدیران فدراسیون فوتبال خواهیم داشت. در این موضوع، ما و فدراسیون تخلف نکرده‌ایم. اینگونه نیست که تصور می‌شود و نمی‌دانم چرا به این موضوع دامن زده شده است.

7474

22 نظر