ریکانی: ۸ بازیکن صنعت نفت دنبال فسخ قراردادهای‌شان هستند/ هیچ وقت بیرون از خانه‌ام بازی نمی‌کنم

ریکانی: ۸ بازیکن صنعت نفت دنبال فسخ قراردادهای‌شان هستند/ هیچ وقت بیرون از خانه‌ام بازی نمی‌کنم

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت‌ آبادان اعلام کرد، هشت نفر از بازیکنان این تیم به فدراسیون نامه‌ نوشته‌اند و قرار است فسخ یکطرفه بگیرند.

به گزارش فوتبالی، طالب ریکانی بازیکن تیم صنعت نفت آبادان پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل هوادار تهران، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما باید بتوانیم مواردی که از قبل بازی‌ها از ما می‌خواهند پیاده و امتیازات را جمع بکنیم. ما پنج هفته بازی‌های سختی را پشت سر گذاشتیم و توانستیم امتیازت خوبی را کسب کنیم. الان دو هفته است که تیم‌مان خوب شده و شکل گرفته است. امیدوارم که بازی به بازی بهتر بشویم و بتوانیم سه امتیازها را بگیریم.

«بازیکنان صنعت نفت از مدیران و مسئولان صنعت نفت رضایت ندارند و 72 ساعت به آنها اولتیماتوم داده‌‌اند که اگر پول واریز نشود بازی نخواهند کرد. شما به‌عنوان کاپیتان تیم نظرتان در این مورد چیست؟»،  وی در واکنش به این پرسش گفت: فکر کنم تنها تیمی هستیم که 15 هفته است پولی نگرفته‌ایم. در تاریخ لیگ برتر ما رکوردی را ثبت کردیم که در یک نیم‌فصل هزار تومان هم نگرفتیم. ما رکورد را زدیم و فکر نمی‌کنم حرفی باقی مانده باشد. همه می‌بینند و بچه‌ها با تمام وجود و بدون هیچ امیدی می‌جنگند. ما از همه چیز ناامید شدیم. الان دو هفته است قرار است یک امضایی بشود و ما بتوانیم پول‌مان را بگیریم.

کاپیتان تیم صنعت نفت آبادان، افزود: علی آقا (منصوریان) سرمربی تیم از بچه‌های تیم خواهش می‌کند و بچه‌ها هم به خاطر علی آقا بازی می‌کنند. خود من و دیگر بازیکنان باتجربه از بچه‌ها خواهش کردیم تا تمرین کردند، اما دیگر کشش ندارند و یک تصمیمی گرفتند. ما همه با هم هستیم. مردم هم پشت ما هستند، چون می‌دانند که در زمین مسابقه به خاطر آنها می‌جنگیم. اگر قرار است کسی یک کاری بکند برای تیم صنعت نفت نیست بلکه به خاطر یک شهر است. از مسئولان خواهش می‌کنم که این کار را انجام بدهند، چرا که هشت نفر از بازیکنان به فدراسیون نامه‌ نوشته‌اند و قرار است فسخ یکطرفه بگیرند و اگر این اتفاق رخ دهد شرایط برای صنعت نفت خیلی بد می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا طالب ریکانی با پیراهنی غیر از صنعت نفت فوتبال بازی خواهد کرد، تصریح کرد: من از مدرسه فوتبال در صنعت نفت حضور دارم. از هفت سالی تا به امروز. دو بار به خاطر مسائلی از این تیم جدا شدم، اما هیچ وقت بیرون از خانه‌ام بازی نمی‌کنم.

ریکانی درباره لقب فرانسچکو توتی که از سوی هواداران به او نسبت داده می‌شود، گفت: من توتی نیستم طالب ریکانی هستم. من همیشه به خودم می‌گویم که اگر قرار است یک نفر فوتبالیست باشد باید در شهر خودش بازی کند، نه به خاطر مسائل مالی. هیچ وقت نبوده بگویم که من از فلان تیم پیشنهاد دارم، اما باید بگویم من اول فصل پیشنهاد مالی داشتم. من بازیکنی نیستم که بخواهم سر همشهری‌هایم منت بگذارم و این مردم هستند که من را طالب ریکانی کردند.

7474