هشدار جدی گواردیولا به بازیکنانش: من دیوانه‌ام!

هشدار جدی گواردیولا به بازیکنانش: من دیوانه‌ام!

پایگاه خبری فوتبالی - پپ گواردیولا سرمربی پرافتخار منچسترسیتی صراحتا تاکید کرد که جایگاه هیچ بازیکنی در ترکیب تضمین شده نیست و او ممکن است در برخی از مواقع، ترکیب را به طور کامل را دستکاری کند. 

به گزارش فوتبالی، گواردیولا فراز و نشیب‌های زیادی را در اتحاد تجربه می‌کند. ایلکای گوندوغان، کایل واکر و جان استونز همگی از بازی هفته گذشته مقابل استون ویلا به خاطر مصدومیت خط خورده بودند و 5 بازیکن از آکادمی جای آن‌ها روی نیمکت گرفتند. اما حالا در آستانه دیدار مقابل واتفورد، کوین دی بروین، آیمریک لاپورت و فیل فودن به تمرینات بازگشته‌اند و وضعیت جسمانی جک گریلیش نیز رو به بهبودی است تا سرمربی سابق بایرن مونیخ و بارسلونا، انتخاب‌های بیشماری در خط حمله تیمش داشته باشد. 

به نقل از منچسترایونینگ نیوز، گواردیولا در این باره گفت: "من آدمی هستم که دوست دارم تمامی بازیکنانم در تیم نقش مهمی ایفا کنند. برای مثال ژوائو کانسلو. او خیلی خوب بازی می‌کند و بخشی از آن مربوط به ریکاوری کردنش است."

"بعضی اوقات دیوانه می‌شوم و تصمیماتی می‌گیرم که ممکن است به فکر هیچ کس نرسیده باشد. حتی بعضی وقت‌ها بازیکنان هم انتظار حضوردر ترکیب اصلی را ندارند. مثل کول پالمر در مقابل اورتون. کسی چنین انتظاری نداشت، اما با این حال او بازی کرد."

4416

353 نظر