درخواست پتروویچ برای میزبانی عراقی‌ها در خانه

درخواست پتروویچ برای میزبانی عراقی‌ها در خانه

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم ملی فوتبال عراق خواهان لغو ممنوعیت میزبانی ورزشگاه‌های این کشور در دیدارهای بین‌المللی شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرگزاری شفق نیوز عراق، زیلیکو پتروویچ گفت: من خواهان همکاری رسانه‌های عربی و بین‌المللی در موضوع لغو ممنوعیت ورزشگاه‌های عراق از میزبانی هستم. مردم عراق شایسته دیده شدن و کمک به تیم ملی فوتبال کشورشان برای اصلاح شرایط هستند. حضور پرشور هواداران فوتبال عراق در ورزشگاه بصره پیام روشنی به جهان برای لغو ممنوعیت بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال عراق افزود: به طور حتم اگر به ما فرصت بازی در حضور 70 تا 80 هزار تماشاگر داده شود نتایج بازی‌ها تغییر خواهد کرد. تصور کنید ما بدون چنین انگیزه‌ای در بازی‌های انتخابی جام جهانی 2022 به میدان رفتیم. من در بغداد زندگی می‌کنم و همه چیز زیبا و آرام است. فوتبال برای فقراست. ببینید در برزیل چه کسانی شادی را به محله‌ها می‌آورند و مارادونا اهل کجاست.

پتروویچ درباره شرایط تیم ملی عراق نیز اظهار داشت: ما برای تغییر سیستم تیم به زمان نیاز داریم. تلاش می‌کنیم نسل جدیدی برای فوتبال عراق که هسته آینده این تیم را تشکیل خواهد داد، بسازیم.


6641

13 نظر