محمودزاده: استقلال ضمانت‌نامه‌های لازم را ارائه کرد/ ژستد و یامگا مشکلی برای همراهی آبی‌پوشان ندارند

محمودزاده: استقلال ضمانت‌نامه‌های لازم را ارائه کرد/ ژستد و یامگا مشکلی برای همراهی آبی‌پوشان ندارند

پایگاه خبری فوتبالی- مدیر نقل‌وانتقالات سازمان لیگ گفت، باشگاه استقلال ضمانت‌نامه‌های لازم برای بازی بازیکنان خارجی خود را به سازمان لیگ فوتبال ارائه کرده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال،‌ فریبرز محمودزاده اظهار داشت: سازمان لیگ فوتبال ایران همواره بر مدار قانون حرکت کرده و در چارچوب آیین‌نامه و مقررات نیز با همه باشگاه‌ها مساعدت و همراهی داشته و دارد. در هفته گذشته مشکلات قانونی و حقوقی برای مجوز بازی دو بازیکن خارجی استقلال پیش آمد که در نهایت بعد از طی شدن مراحل اداری و قانونی باشگاه استقلال امروز ضمانت‌نامه‌های لازم را برای حضور این دو بازیکن خارجی خود به سازمان لیگ ارائه کرد و به این ترتیب موانع بازی ژستد و یامگا مرتفع شد و این دو بازیکن می‌توانند تیم استقلال را در مسابقات همراهی کنند.

مدیر نقل‌وانتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: قانون جذب بازیکن و مربی خارجی با ارائه وثیقه از سوی هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در ابتدای فصل ارائه شد تا هم باشگاه‌ها مجاز به جذب بازیکنان و مربیان خارجی باشند و هم مشکلی برای پرداخت دستمزد به خارجی‌ها نداشته باشند و پرونده جدید دیگری در مراجع بین‌المللی برای باشگاه‌های کشورمان ایجاد نشود.


7474

48 نظر