گزارش آماری؛ شباهت عجیب طارمی و آزمون

گزارش آماری؛ شباهت عجیب طارمی و آزمون

پایگاه خبری فوتبالی- زوج خط حمله تیم ملی، به لحاظ آماری، شباهت عجیبی به یکدیگر دارند.

به گزارش فوتبالی، مهدی طارمی و سردار آزمون که در کیفیت فنی‌شان هیچ شکی وجود ندارد، در چند بازی گذشته پورتو و زنیت موفق به گلزنی نشده‌اند.

سردار که در دو بازی آخر تیم ملی نمایش فوق‌العاده‌ای داشته، آخرین بار در هفته دوازدهم و در بازی مقابل اسپارتاک مسکو دبل کرد و در چهار بازی آخر زنیت، نتوانسته دروازه حریفان تیمش را باز کند.

آزمون با 7 گل زده سومین گلزن برتر لیگ روسیه محسوب می‌شود و فاصله‌اش با صدر جدول گلزنان، 6 گل است ضمن آنکه او سه گل کمتر از آرتم زیوبا به ثمر رسانده است.

مهدی طارمی هم در 6 بازی اخیر پورتو موفق به گلزنی نشده تا سرجیو کونسیسائو از بازیکن کلیدی تیمش انتقاد ریزی! داشته باشد و بگوید که طارمی زمانی که باید شوت بزند، پاس می‌دهد و زمانی که باید همبازیانش را در موقعیت گلزنی قرار دهد، شانس خودش را برای گلزنی امتحان می‌کند.

طارمی در سه هفته اخیر لیگ پرتغال نتوانسته گل بزند تا صدر جدول گلزنان را از دست بدهد. لوئیز دیاز که در 10 بازی آخرش برای پورتو، 6 گل زده، با 10 گل، بهترین گلزن فعلی لیگ پرتغال است و پشت سر او داروین نونز از بنفیکا قرار دارد که 8 گل زده و طارمی با 7 گل زده – آماری مشابه آزمون – سومین گلزن برتر لیگ پرتغال است.  


1984

103 نظر