ژستد در آبادان اولین گلش را جشن می‌گیرد؟

ژستد در آبادان اولین گلش را جشن می‌گیرد؟

پایگاه خبری فوتبالی- طبق ادعای مدیر تیم استقلال دو بازیکن فرانسوی این تیم در بازی دوشنبه برابر صنعت نفت می توانند به میدان بروند.

به گزارش فوتبالی، رودی ژستد مهاجم استقلال که برای اولین باری جلوی فجر سپاسی به میدان رفت، در بازی با گل گهر نتوانست تیمش را همراهی کند.

البته او و یامگا مشکلی برای بازی در سیرجان نداشتند منتهی اجازه حضور آنها در میدان داده نشد تا آنها به جای حضور در زمین، از جایگاه ویژه، شاهد بازی استقلال باشند.

فرهاد مجیدی به قدری روی این دو بازیکن حساب کرده که گویا بعد از بازگشت به تهران، از آجورلو خواسته هر چه زودتر مشکل آنها برای همراهی استقلال را حل کند.

در چنین شرایطی، بیژن طاهری مدیر تیم استقلال در گفت و گویی که با خبرگزاری تسنیم داشته، خبر خوبی به مجیدی و هواداران تیمش داده و گفته است: باشگاه در حال انجام کارهای مربوط به این دو بازیکن است. یامگا و ژستد مشکلی برای همراهی تیم ندارند و می‌توانند در بازی با صنعت نفت به میدان بروند.

ژستد که بر خلاف یامگا هنوز موفق به گلزنی برای استقلال نشده، امیدوار است نه تنها جلوی صنعت نفت بازی کند بلکه اولین گلش برای استقلال را هم به ثمر برساند.9697

277 نظر