دلتنگی بازیکن نساجی برای تماشاگران/ اسلامی: الهامی کنار خط باشد بهتر بازی می‌کنیم

دلتنگی بازیکن نساجی برای تماشاگران/ اسلامی: الهامی کنار خط باشد بهتر بازی می‌کنیم

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: اگر سرمربی‌مان در مسابقات کنار خط حضور داشته باشد می‌توانیم بهتر بازی کنیم.

به گزارش فوتبالی، کریم اسلامی پس از تساوی بدون گل تیم‌های استقلال و نساجی درمورد حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: دل‌مان برای طرفداران تنگ شده بود، مخصوصاً تماشاگران قائمشهر؛ امیدوارم در بازی بعدی که در قائمشهر داریم بتوانیم هواداران خود را از نزدیک ببینیم، چون 2 سال است که مقابل آنها بازی نکرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که امروز استقلال بد بود یا اینکه نساجی خوب بازی کرد، گفت: ما مقابل پرسپولیس هم خوب بازی کردیم. اگر زمین خوب باشد به ما این فرصت را می‌دهد که عملکرد خوبی داشته باشیم. مقابل استقلال هم چند موقعیت خوب داشتیم، اما متاسفانه گل نشد. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم جبران کنیم.

اسلامی درمورد غیبت ساکت الهامی در این مسابقه، گفت: اگر او کنار خط باشد ما خیلی بهتر بازی خواهیم کرد و از بازی امروز هم بهتر بازی می کنیم.

بازیکن تیم فوتبال نساجی در خصوص تعیین تکلیف وضعیت زمین تمرین این تیم، عنوان کرد: گویا زمین کارگران هماهنگ شده و فعلاً تمرین می‌کنیم.


6641

55 نظر