مداوای ابوالفضل جلالی زیر نظر پزشکان استقلال

مداوای ابوالفضل جلالی زیر نظر پزشکان استقلال

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع چپ استقلال زیر نظر پزشکان باشگاه آماده بازگشت به میادین می‌شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، ابوالفضل جلالی اولین خرید استقلال در نقل و انتقالات تابستانی بود. او که سال گذشته در سایپا عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت، مورد نظر فرهاد مجیدی قرار گرفت و راهی آبی های پایتخت شد.

نکته مهم اما این بود که بعد از یکی دو جلسه تمرین جلالی با استقلال مشخص شد او دچار مصدومیت از ناحیه عضله زیر شکم است و باید تن به عمل جراحی بدهد. این مدافع – هافبک چپ پا به ناچار تحت عمل جراحی قرار گرفت و مدت زیادی دور از تمرینات آبی ها بود.

جلالی هنوز شرایط جسمانی ایده آلش را به دست نیاورده و درباره‌اش گفته می‌شود آمادگی کامل او حدود دو ماه زمان می‌برد. مساله‌ای که باعث شد کادرفنی تصمیم به خروج نام او از لیست تیم بگیرد و رودی ژستد را جایگزین کند.

با وجود خروج نام جلالی از لیست استقلال اما این بازیکن تحت قرارداد با آبیهای پایتخت است و به همین خاطر مراحل درمانی اش زیر نظر پزشکان باشگاه انجام می‌شود. او همچنان با حمایت باشگاه استقلال کارهای درمانی اش را انجام می‌دهد و بعد از بهبودی کامل نیز قرار است تمرینات بدنسازی اش را در تمرینات تیم انجام بدهد تا برای نیم فصل آماده شود.

امروز باشگاه استقلال در صفحه رسمی اینستاگرامی خود نیز یک استوری حمایتی از جلالی منتشر کرد تا مشخص شود او از باشگاه جدا نشده و مسئولان تصمیم دارند در نیم فصل نامش را به لیست تیم برگردانند. همین موضوع می‌تواند انگیزه های این بازیکن جوان را برای آینده بیشتر کند و باعث شود او با روحیه بهتری کارش را برای بازگشت به میادین فوتبال و پوشیدن پیراهن استقلال انجام بدهد.


۴۱۵۴

156 نظر