راز شادی متفاوت گلزن نساجی به پرسپولیس/ اسلامی: سیدجلال الگوست؛ مهدی عبدی بی‌رحم!

راز شادی متفاوت گلزن نساجی به پرسپولیس/ اسلامی: سیدجلال الگوست؛ مهدی عبدی بی‌رحم!

پایگاه خبری فوتبالی - کریم اسلامی زننده تک‌گل نساجی به پرسپولیس می‌گوید: باید از سیدجلال حسینی تقدیرکرد که در ۴۰ سالگی یک الگوست و هنوز عالی و بی‌نقص بازی می‌کند.

به گزارش فوتبالی، نساجی مازندران درحالی در استادیوم آزادی تهران با نتیجه ۲ بریک بازی را به پرسپولیس واگذار کرد که نمایش خیلی خوبی ارائه کرد. زننده تک گل نساجی مقابل پرسپولیس کریم اسلامی بود که در دقیقه ۴۹ با ضربه سری دقیق دروازه حامد لک را باز کرد. مهاجم گلزن نساجی که در دومین هفته متوالی موفق به گلزنی شد در گفت و گو با خبرورزشی اظهاراتی را مطرح کرده است:

گل هوشمندانه ای به پرسپولیس زدی. توضیح می‌دهی؟

خدا را شکر ولی زحمات همه بچه‌ها بود. صبح روز بازی هم دو نفر به من گفتند به پرسپولیس گل می‌زنی و خوشحالم این اتفاق افتاد.

چه کسانی گفتند گل می‌زنی؟

رضا حسینی تدارکات تیم که پسر زحمتکشی است و دوست قدیمی‌و خوبم محمود تیغ نورد گفتند به پرسپولیس گل خواهی زد.

شادی پس از گل جالبی هم داشتی. ماجرا چه بود؟

پسرم هنوز یک سالش نشده و ۱۱ ماهه است. حرف نمی‌زند اما وقتی دستم را روی صورتم می‌گذارم و برمی‌دارم می‌خندد و خوشحال می‌شود. من هم پس از گلزنی همین کار را کرده و به عشق پسرم شادی کردم.

تیم نساجی هم نمایش خوبی ارائه داد. شما امسال به تک رقمی‌شدن فکر می‌کنید؟

شاید این حرف من برای خیلی‌ها عجیب باشد اما نساجی می‌تواند برای سهمیه بجنگد. حیف که ما از حضور تماشاگران محروم هستیم. دو سالی می‌شود آمده ام نساجی ولی هنوز ورزشگاه مملو از تماشاگر را ندیدم. تماشاگران نساجی فوق العاده هستند.

روبروی این تماشاگران هم بازی کردی؟

یک بار با بادران جلوی نساجی مازندران بازی کردیم که ۴ بر یک باختیم اما هرگز فراموش نمی‌کنم چطور نساجی‌چی‌ها تیم محبوب خود را تشویق می‌کردند. آرزوی من به عنوان یک مازندرانی بازی در نساجی و جلوی چشم هواداران پرشور این تیم بوده و هست.

نمایش خیلی خوبی هم برابر پرسپولیس ارائه دادید. یحیی گل محمدی هم کلی از تیم شما تعریف کرد؟

باور نمی‌کنید در طول هفته آقای ساکت الهامی مرتب به ما می‌گفت و تأکید می‌کرد که حتما باید تفکر برد داشته باشید چون برای ۳ امتیاز روبروی پرسپولیس بازی می‌کنیم. انصافا ما با چند چهره جوان و بازیکنان با تجربه خودمان خیلی خوب بازی کردیم و مستحق شکست نبودیم.

بهترین بازیکن پرسپولیس از نگاه تو چه کسی بود؟

اول باید از سیدجلال تقدیرکرد که در ۴۰ سالگی یک الگوست و هنوز عالی و بی‌نقص بازی می‌کند. مهدی عبدی هم که همبازی ما در بادران بودم یک مهاجم چارچوب شناس و بی رحم در محوطه جریمه است. خیلی پیشرفت خوبی داشته و گلی تماشایی به ما زد.

برای دومین هفته متوالی موفق به گلزنی شدی. به آقای گلی لیگ بیست و یکم هم فکر می‌کنی؟

باور کنید تمام فکر و ذکر من موفقیت نساجی است. گلزنی برای هر مهاجمی‌خوشحال کننده است اما زمانی این خوشحالی مضاعف می‌شود که با برد تیم همراه باشد.


1470

467 نظر