سوال روز؛ آیا قدوس از اسکوچیچ ناراحت است؟

سوال روز؛ آیا قدوس از اسکوچیچ ناراحت است؟

پایگاه خبری فوتبالی- بازی نکردن سامان قدوس در دیدار ایران و کره، کماکان یکی از سوژه‌هایی است که رسانه‌ها به آن می‌پردازند.

به گزارش فوتبالی، یکی از نقدهایی که بعد از بازی تیم ملی مقابل کره به اسکوچیچ وارد شده، بازی ندادن به اسکوچیچ بوده و منتقدان سرمربی تیم ملی، این سوال را مطرح کردند که چرا در روزی که احمد نوراللهی آن بازیکن همیشگی نبود، اسکوچیچ حاضر نشد به بازیکنی بازی دهد که می‌توانست با خلاقیتش، طارمی و آزمون را در موقعیت گلزنی قرار دهد.

بعد از آنکه گفته شد قدوس از بازی نکردن جلوی کرده بسیار ناراحت شده و یک استوری منتشر کرد، حالا روزنامه جام جم به جزئیات جدیدی درباره این ماجرا اشاره کرده است.

به نوشته این روزنامه، این بازیکن بعد از دیدار تیم ملی مقابل کره جنوبی ترجیح داد حتی با اتوبوس تیم از ورزشگاه خارج نشود. جام جم ادعا کرده وقتی بازی به اتمام رسید قدوس سریعا به رختکن رفت، چمدانش را برداشت و قبل از این‌که بازیکنان به رختکن برسند، ورزشگاه را ترک کرد. چند بازیکن تیم ملی به جام جم گفته اند وقتی آنها به راهروی رختکن رسیدند سامان را دیدند که داشت از طرف دیگر می‌رفت.

توضیح فوتبالی: اگر این خبر صحت داشته باشد، فدراسیون فوتبال باید بعد از تلاش برای سوتفاهم‌های به وجود آمده بین طارمی و اسکوچیچ به دنبال حل کردن سوتفاهم بین قدوس و اسکوچیچ هم باشد. باید دید این اخبار چقدر صحت دارند.


1984

83 نظر