سرپرست ذوب‌آهن: شخصیت تیمی‌مان باعث پیروزی اول شد/ استقلال متفاوت‌تر از فصل گذشته است

سرپرست ذوب‌آهن: شخصیت تیمی‌مان باعث پیروزی اول شد/ استقلال متفاوت‌تر از فصل گذشته است

پایگاه خبری فوتبالی- سرپرست ذوب‌آهن می‌گوید تیمش آماده مصاف با استقلال است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، محمود یزدخواستی درباره وضعیت ذوب‌آهنی‌ها پس از پیروزی مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: پیروزی ما حاصل تلاش باشگاه و کادرفنی در برنامه‌های پیش فصل مسابقات بود. برنامه تمرینی پیش فصل به صورت مدون انجام شد و برای شروع مسابقات داشتن برنامه بسیار اهمیت دارد. این تیم از لحاظ آمادگی جسمانی هم شرایط خوبی برای ابتدای لیگ داشت و یکی از دلایل مهم موفقیت تیم در هفته اول همین مساله بود.
او ادامه داد: بازیکنان سعی کردند در بالاترین سطح توانایی خود در این بازی حاضر شوند اما شخصیت تیمی ذوب‌آهن مهم ترین عامل کسب این پیروزی بود که با مصمم بودن و تلاش بازیکنان به دست آمد. بازیکنان تا آخرین لحظه بازی سعی کردند توانایی خودشان را نشان دهند.

پیشکسوت باشگاه ذوب‌آهن درباره اعتراض ذوب‌آهن به داوری این دیدار گفت: در یکی از صحنه‌های بازی داور برای ما اعلام پنالتی نکرد اما به هر حال این‌ها جزو اتفاقات بازی است و داوران سعی دارند بهترین عملکرد خودشان را به نمایش بگذارند. آن‌ها سعی می‌کنند کارشان را خوب انجام دهند اما برخی اتفاقات بازی باعث می‌شود داورها نتوانند به خوبی قضاوت کنند.

سرپرست ذوب‌آهن درباره بازی این تیم مقابل استقلال گفت: استقلال تیم بزرگی است و همیشه سعی کرد بزرگی خودش را نشان دهد. آن‌ها متفاوت تر از فصل گذشته، سخت کوش و پر انگیزه تر هستند اما ذوب‌آهن از کهنگی و خستگی‌های چند سال گذشته‌اش دور شده است و سعی می‌کنند تیم متفاوتی باشد. این بازی می‌تواند توانایی‌های ذوب‌آهن را به صورت واقعی نشان دهد و امیدوارم حضور موفقی در این بازی داشته باشیم.


6641

41 نظر