فلاحت‌زاده: مجیدی برای موفق نشدن در استقلال دیگر بهانه‌ای ندارد

فلاحت‌زاده: مجیدی برای موفق نشدن در استقلال دیگر بهانه‌ای ندارد

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت استقلال گفت: فرهاد مجیدی تیم را به میل و سلیقه خود بسته و نفرات مورد نظرش را جذب کرده و بهانه‌ای دیگر نباید داشته باشد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، فرشاد فلاحت‌زاده روز دوشنبه در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: استقلال با تغییراتی که در کادر مدیریت خود به وجود آورد راه جدیدی را آغاز کرده که به دور از حاشیه و جنجال است.

وی افزود: مصطفی آجرلو در پاس، تراکتور  و استیل آذین مدیریت کرده و کارش را بلد است و امیدوارم در استقلال نیز منشا خدمات ارزنده باشد و بتواند این تیم را به جایگاهی که شایسته نام آن است برساند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی از ابتدای فصل در استقلال حضور داشته و تیم را به میل و سلیقه خود بسته است، او نفرات مد نظرش را انتخاب و حالا باید در این فصل استقلال را به موفقیت برساند، سرمربی استقلال بهانه‌ای برای عدم موفقیت ندارد.

وی گفت: قرارداد مجیدی با استقلال به مدت ۲ فصل دیگر تمدید شده و این حرکتی حرفه‌ای از سوی مصطفی آجرلو است، تمدید قرارداد سرمربی به وی اطمینان و انگیزه را می‌دهد که تیم را با آرامش کامل هدایت کند.

فلاحت‌زاده تاکید کرد: برای تیمی که می‌خواهد قهرمان لیگ برتر شود حریف راحت و آسان وجود ندارد، همه تیم‌ها دشوار هستند و نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت.

بازیکن اسبق استقلال گفت: استقلال همه ابزار لازم را برای موفقیت دارد و باید خودش باشد و از حاشیه دوری کند، این رمز موفقیت است.۴۱۵۴

147 نظر