گزارش الوطن از نخستین حضور فرشید اسماعیلی در تمرین العربی

گزارش الوطن از نخستین حضور فرشید اسماعیلی در تمرین العربی

پایگاه خبری فوتبالی- روزنامه الوطن در مطلبی با تیتر «فرشید، تمرینات العربی را گرم کرد» به حضور بازیکن ایرانی در تمرینات العربی پرداخت و نوشت: انتظارات زیادی از اسماعیلی وجود دارد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از روزنامه الوطن قطر، تمرین تیم فوتبال العربی با حضور جدی ستاره‌های این تیم و در راس آنها بازیکن جدید ایرانی فرشید اسماعیلی برگزار شد که در کنار همبازیانش برای حضور در مسابقه فردا برابر الغرافه در جام اوریدو آماده می‌شود.
بازی بعدی العربی روز شنبه آینده مقابل الشمال برگزار خواهد شد و این تیم تلاش می‌کند مسیر خودش را به خوبی دنبال کند و در بین چهار تیم برتر جدول در پایان فصل قرار بگیرد در حالی که با 9 امتیاز در مکان چهارم ایستاده است.

العربی فرشید اسماعیلی را پس از مصدومیت مهرداد محمدی، همبازی این بازیکن به خدمت گرفت، بازیکن ایرانی دیگر تیم که در بازی مقابل السد در هفته پنجم مصدوم شد و به 6 ماه استراحت نیاز دارد تا بتواند به میادین بازگردد.

نام محمدی از فهرست العربی خارج شد و اسماعیلی جای این بازیکن را به عنوان سهمیه آسیایی گرفت در حالی که انتظارات زیادی از او وجود دارد تا در کوتاه‌ترین زمان با اعضای تیم هماهنگ شود و عملکرد خوبی از خودش نشان دهد تا وضعیت تیم را در لیگ بهبود بخشد.


6641

243 نظر