دیدار دوستانه پرسپولیس و سپاهان هم جنجالی می‌شود؟

دیدار دوستانه پرسپولیس و سپاهان هم جنجالی می‌شود؟

پایگاه خبری فوتبالی- آخرین بازی تدارکاتی پرسپولیس قبل از سفر به ریاض برای بازی با الهلال، یک محک جدی برای شاگردان یحیی گل‌محمدی محسوب می‌شود.

به گزارش فوتبالی، پرسپولیس که بعد از قهرمانی در لیگ بیستم، فقط با یک بازی رسمی آماده دیدار با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد، برای اینکه قبل از سفر به الریاض در شرایط مسابقه قرار بگیرد، سه دیدار تدارکاتی برگزار خواهد کرد.

پیکان و شهرداری آستارا اولین و دومین حریف تدارکاتی قرمزها بودند و حالا مشخص شده که پرسپولیس، قبل از سفر به عربستان، در یک بازی دوستانه به مصاف سپاهان خواهد رفت.

این بازی 16 مهر برگزار خواهد شد و دو تیم بدون ملی‌پوشانشان مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت چرا که یک روز قبل از این بازی، تیم ملی در خاک امارات به مصاف تیم ملی این کشور خواهد رفت و 20 مهر هم باید با کره جنوبی بازی کند.

نکته مهم این بازی دوستانه، تقابل شهریار مغانلو با تیم سابقش است و با توجه به آنکه دراگان اسکوچیچ اعتقادی به استفاده از مهاجمان شاغل در لیگ برتر ندارد، بعید است مغانلو برای دو بازی مهرماه به اردوی تیم ملی دعوت شود و به همین دلیل او در دیدار تدارکاتی پرسپولیس و سپاهان، مقابل تیم سابقش حاضر خواهد شد.

تقابل مغانلو با تیم سابقش، تنها نکته مهم این بازی نخواهد بود چرا که کانال هواداران باشگاه سپاهان مدعی شده هواداران تیم محرم نویدکیا مخالف شدید برگزاری این بازی هستند و دوست ندارند تیمشان به پرسپولیس برای موفقیت در بازی با الهلال کمک کند چرا که سالها قبل پرسپولیس خبر محرومیت رحمان احمدی را به اطلاع باشگاه سپاهان نرساند تا این قضیه به ضرر باشگاه اصفهانی تمام شود.


1984

471 نظر