گابریله پین در دوبی؛ پایش به ایران می‌رسد؟

گابریله پین در دوبی؛ پایش به ایران می‌رسد؟

پایگاه خبری فوتبالی- مربی ایتالیایی استقلال این روزها در امارات بسر می برد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، گابریله پین مربی ایتالیایی که بعد از کش و قوس های فراوان قبل از دیدار با الهلال به امارات رسید و کارش را با آبی ها شروع کرد حالا شرایط عجیبی را تجربه می کند.

پین که رابطه نزدیکی با فرهاد مجیدی دارد، به واسطه این دوستی تصمیم گرفت به عنوان دستیار او فعالیت کند. از این رو این مربی باسابقه ایتالیایی که سالها روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشسته با هماهنگی باشگاه مقابل الهلال هم روی نیمکت نشست.

پین در شروع همکاری اش با استقلال بخشی از مبلغ قراردادش را نیز به صورت نقدی دریافت کرد تا با روحیه بهتری کار را جلو ببرد. این مربی ایتالیایی اما بعد از بازگشت کاروان استقلال به ایران ، همراه فرهاد مجیدی در امارات ماندو به تهران برنگشت. قرار بر این شده که پین همراه مجیدی در پایان هفته به ایران بیایند و تمرینات استقلال را شروع کنند.

حالا اما در چنین شرایطی بحث هایی درباره احتمال جدایی مجیدی از استقلال شنیده می شود. شب گذشته احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال احتمال جدایی مجیدی را رد نکرد و همه چیز را به جلسه هیات مدیره موکول کرد.

حال اگر مسئولان استقلال تصمیم به قطع همکاری با مجیدی بگیرند، آنوقت شرایط گابریله پین هم پیچیده می شود. این مربی ایتالیایی به خاطر مجیدی حاضر به همکاری با استقلال شده و از طرفی بخشی از پولش را هم دریافت کرده است. حال اگر تصمیم مدیران باشگاه جدایی مجیدی باشد، آنوقت مشخص نیست تکلیف قرارداد مربی ایتالیایی چه می شود و آیا او حاضر خواهد بود از امارات به ایران برگردد یا خیر.۴۱۵۴

382 نظر