آپشن ۱۰۰هزار دلاری برای صعود تیم ملی

آپشن ۱۰۰هزار دلاری برای صعود تیم ملی

پایگاه خبری فوتبالی - شنیدیم قرارداد اسکوچیچ دو ساله است و آپشن صعود هم دارد، یعنی اگر این مربی بتواند تیم ملی را به جام جهانی ببرد که احتمالش خیلی زیاد است، ۱۰۰ هزار دلار هم بابت این قضیه دریافت می‌کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، اسکوچیچ تمایلی به صحبت در مورد قرارداد خود ندارد ولی قرارداد این مربی به مراتب پائین تر ازامثال کی روش و ویلموتس است. البته شنیدیم قرارداد اسکوچیچ دو ساله است و آپشن صعود هم دارد. یعنی اگر این مربی بتواند تیم ملی را به جام جهانی ببرد که احتمالش خیلی زیاد است، ۱۰۰ هزار دلار هم بابت این قضیه دریافت می کند.
اسکوچیچ در ۹ بازی روی نیمکت تیم ملی نشسته که هر ۹ بازی را برده و حالا همه به موفقیت تیم ملی مقابل امثال امارات، کره جنوبی و لبنان هم امیدوار شده اند. در بازی با عراق تیم ما نسبت به دیدار اول در مقابل سوریه بهتر کار کرد و تاثیر اسکوچیچ را تا حدی زیادی می‌شد در این نمایش تیم ملی مشاهده کرد. هرچند که همچنان مهره‌های کلیدی تیم ملی نقش زیادی در بردهای تیم دارند و نمی‌توان تاثیر حضور امثال جهانبخش آزمون و طارمی را کتمان کرد با تمام این اوصاف بی‌انصافی است که به نقش سرمربی اشاره  نکنیم و یادآور نشویم که اسکوچیچ یک تیم نابود شده را از ویلموتس گرفت و توانست سر و شکل خوبی به این ترتیب بدهد به طوری که حالا تا حد بسیار زیادی خیال همه بابت حضور در جام جهانی راحت است.

1470

121 نظر