عاشوری: با استقلال به صورت جدی مذاکره کردم اما به خاطر قلعه‌نویی در گل‌گهر ماندم

عاشوری: با استقلال به صورت جدی مذاکره کردم اما به خاطر قلعه‌نویی در گل‌گهر ماندم

پایگاه خبری فوتبالی - هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، با ادامه حضور امیر قلعه‌نویی در جمع آبی‌پوشان سیرجانی تصمیم به تمدید قرارداد با این باشگاه گرفته است.

به گزارش فوتبالی، علی اصغر عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تمدید قراردادش با گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: من به خاطر امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفتم قراردادم را تمدید کنم و خواسته او از باشگاه برای حفظ من بسیار مهم بود. گل‌گهر از لحاظ کادر فنی و کادر مدیریتی فوق‌العاده است و خوشحالم که در این تیم باقی ماندم. امیدوارم در فصل آینده هم روزهای خوبی را برای گل‌گهر رقم بزنیم. 
وی در مورد مذاکره با باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: من با استقلال به صورت جدی مذاکره کردم و از این باشگاه بزرگ بابت پیشنهادی که داد، تشکر می‌کنم. در نهایت همه شرایط را بررسی کردم و تصمیم گرفتم در گل‌گهر بمانم.

هافبک گل‌گهر سیرجان در مورد اینکه گفته می‌شود این باشگاه پول‌های نجومی به بازیکنان خود می‌دهد و برخی لقب پاری‌سن‌ژرمن را به گل‌گهر داده‌اند، تصریح کرد: این ذهنیتی است که از بیرون وجود دارد، اما در گل‌گهر خبری از پول‌های نجومی نیست و قراردادها معقولانه است. خیلی از باشگاه‌ها در ایران بسیار بیشتر از گل‌گهر به بازیکنان پول می‌دهند. 

1470