بلبلی: مدیران قول دادند تا هفته آینده 10 درصد پرداخت کنند/ هنوز با مجیدی صحبت نکرده‌ام

بلبلی: مدیران قول دادند تا هفته آینده 10 درصد پرداخت کنند/ هنوز با مجیدی صحبت نکرده‌ام

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: مدیران قول دادند تا هفته آینده 10درصد از مطالباتمان را پرداخت کنند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، محمد بلبلی در مورد اتمام لیگ بیستم اظهار داشت: با تمام کش و قوس‌ها لیگ به پایان رسید. شرایط برایمان خیلی سخت شد و کار به هفته آخر کشید اما توانستیم در پایان کار سربلند باشیم.

وی در مورد بازی آخر نفت مسجد سلیمان مقابل آلومینیوم اراک که با پیروزی این تیم همراه شد و بقا در لیگ برتر را قطعی کرد، گفت: با تمام توانمان وارد زمین شدیم. می‌دانستیم یک لحظه غفلت کنیم، سایپا یا ذوب آهن جای ما را می‌گیرند و شرایط بدتر می‌شود. بازی را با استرس شروع کردیم چون شرایطمان حساس بود ولی کم کم روند بازی را در دست گرفتیم و توانستیم طبق برنامه‌های کادر فنی و تاکتیک تیمی که داشتیم به گل برسیم. بعد از آن هم از گل زده محافظت کردیم و توانستیم سه امتیاز بازیرا به دست بیاوریم.

هافبک نفت مسجدسلیمان در مورد کار کردن زیر نظر محمود فکری در این مدت عنوان کرد: از وقتی فکری آمد توانستیم نکات مثبتی یاد بگیریم و از تجربه زیاد او استفاده کردیم. در کل این کادرفنی به ما خیلی کمک کرد و امیدوارم هرجا هستند موفق باشند.

بلبلی در مورد دلیل افت تیم بعد از سه هفته نتیجه گیری خوب با فکری، عنوان کرد: دلیل افت تیم تعلیق یک ماهه لیگ بود. شرایطمان رو به رشد بود و روند خوبی در امتیاز گیری داشتیم که لیگ حدود 35 روز تعطیل شد و نه تنها به ما بلکه به اکثر تیم ها لطمه زد. خیلی اذیت شدیم و تمرکز بازیکنان ازبین رفت. مدام در تهران یا مسجدسلیمان در اردو بودیم. جای ثابتی نمی‌توانستیم تمرین کنیم و از خانواده‌هایمان دور بودیم. برای همین بازیکنان دچار مشکل شدند و همین باعث شد روند رو به افولی را در پیش بگیریم اما خداراشکر در آخر فصل توانستیم جبران کنیم و همه چیز به خوبی و خوشی تمام شد.

هافبک نفت مسجد سلیمان در خصوص توجه و رسیدگی مدیریت باشگاه، شهری و استانی به این تیم گفت: در مقطعی نیاز داشتیم شرایط خوبی برایمان فراهم شود اما به هرحال طبق هر مساله و مشکلاتی که وجود داشت، نشد. گله‌ای هم نیست. خدارا شکر قبل از بازی با آلومینیوم درصدی به ما تزریق شد. بچه‌ها از آن حال و هوا در آمدند و انرژی مثبتی به تیم تزریق شد. خیلی از بچه ها درگیر مشکلات مالی شدید بودند. با این درصدی که تزریق شد مشکلات بچه‌ها حل و فکرشان آزادتر شد و توانستند بهتر به تیم کمک کنند. پس از آن خدارا شکر توانستیم آلومینیوم را در زمین خودش شکست بدهیم تا شرمنده مردم مسجد سلیمان نباشیم.

وی در مورد میزان دریافتی بازیکنان در پایان فصل اظهار داشت: اکثر بازیکنان حدود 67 درصد دریافت کرده‌اند. فکر کنم بازیکنانی که از نیم فصل اضافه شدند دریافتی کمتری داشتند. بعد از بازی با آلومینیوم هم پاداشی گرفتیم و مدیران قول داده‌اند که تا هفته آینده 10 درصد دیگر بدهند و ان‌شاالله این اتفاق بیفتد.

بلبلی در خصوص اینکه در هفته پایانی سه مسابقه تیم‌های پایین جدول به هم مربوط و برخی باشگاه‌ها نگران سلامت بازی‌ها بودند، گفت: خلاصه بازی تراکتور و سایپا را دیدم و اصلا فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد. بازیکنان تراکتور بازیکنان با شرفی هستند. برای باشگاه بزرگ سایپا هم تاسف می‌خورم. خودم چند سالی در پایه‌های این باشگاه بازی کردم و از این اتفاق خیلی ناراحت شدم. امیدوارم آنها هرچه زودتر به لیگ برتر برگردند و برایشان آروزی موفقیت می‌‌کنم. در بازی ما هم مشکلی نبود. تیم آلومینیوم تیم منسجم و خوبی بود اما خدارا شکر ما توانستیم طبق برنامه‌هایی که داشتیم برنده شویم. در کل هر سه بازی کاملا سالم بودند و مشکلی وجود نداشت.

وی در مورد وضعیت خودش و زمان بازگشت به استقلال، عنوان کرد: من بازیکن قرضی بودم و الان که فصل تمام شده باید خودم را به باشگاه استقلال معرفی کنم. هنوز صحبتی با فرهاد مجیدی یا باشگاه استقلال انجام نداده‌ام. باید به باشگاه بروم و ببینم شرایط چگونه است. ان شاالله در روزهای آینده به باشگاه می روم و صحبت می‌کنم. کارم در نفت مسجدسلیمان به پایان رسیده و امیدوارم در فصل جدید بتوانم به تیم استقلال کمک کنم.


6641

65 نظر