سیرجان و تبریز؛ لوکیشن دوست‌داشتنی قرمزها! (عکس)

سیرجان و تبریز؛ لوکیشن دوست‌داشتنی قرمزها! (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی - ثبت ده گل مقابل گل گهر و ماشین سازی، تفاضل گل پرسپولیس را به شکلی باورنکردنی افزایش داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، پیروزی‌های پرگل سپاهان مقابل مس رفسنجان و آلومینیوم اراک، موقعیت این تیم در جدول را بهتر کرده بود اما پرسپولیس نیز با دو پیروزی در نیم فصل اول و دوم، موفق شد تفاضل گلش را افزایش داده و جایگاه صدرنشینی را تصاحب کند.

پرسپولیس در نیم فصل اول و در حالی که همه تصور یک بازی سخت را در سیرجان داشتند، ۵ بار دروازه گل گهر را گشود. در روزی که یحیی تنها مهاجم نوکش یعنی مهدی عبدی را روی نیمکت نشان داده بود، عناصر میانی و دفاعی سرخپوشان موفق به گلزنی شدند تا این نتیجه به ثبت برسد.

شب گذشته اما این مهاجمان پرسپولیس بودند که نقش اصلی را ایفا کردند؛ دو گل از مغانلو، دو گل از عبدی و یک شوت تماشایی احمد نوراللهی، باعث شد تا دومین برد پنج گله پرسپولیس در لیگ بیستم ثبت شود. نتیجه‌ای که تفاضل این تیم را به عدد +۲۹ رساند.

این دو برد اگرچه روی کاغذ شش امتیاز به پرسپولیس هدیه دادند اما در واقع امتیاز هفتم را هم با ایجاد اختلاف در تفاضل با سپاهان به نام پرسپولیس ثبت کردند. اگر پرسپولیس خوش شانس باشد و سپاهان نتواند در دو بازی باقی مانده بردهای پرگل ثبت کند، شاگردان یحیی گل‌محمدی قهرمانی بی دردسری را تجربه خواهند کرد.

1470

92 نظر